14 lutego 2018

Miłość w czasach zagłady nuklearnej

zx02_box_left

Miłość w czasach zagłady nuklearnej

snajperski_zxA więc chcesz spędzić udane walentynki na zewnątrz z miłą Ci osobą? Posłuchaj, ryzykujesz wiele i jest jeszcze czas, żeby zrezygnować. Świat to niebezpieczne miejsce pełne mutantów, dzikich zwierząt, oszalałych ghuli i skażenia. Nie przetrwacie długo, ale jeśli już koniecznie chcecie spędzić ten wyjątkowy (i może ostatni) dzień poza kryptą, to mamy dla Ciebie kilka porad.

1. Przygotuj teren

Dogadaj się z Nickiem Valentinem – nikt nie zorganizuje Ci lepszych walentynek niż ten synth. Stary Nick jest prywatnym detektywem i zna każdy zakamarek tych pustkowi. Bez trudu sprawdzi teren i „przekona” co groźniejszych bandytów, żeby zmienili rejon działalności.

2. Zabezpiecz tyły

Łatwo stracić głowę, kiedy jest się na randce – warto więc upewnić się, że tak głowa, jak i inne części ciała pozostaną na swoich miejscach. Karabin snajperski nie jest tani, ale pozwoli Wam spokojnie przemierzać pustkowia, nie martwiąc się, że jakiś zabłąkany i samotny Szpon Śmierci postanowi wszystko zepsuć.

3. Zadbaj o siebie

To, że (może) przeżyjecie, nie gwarantuje jeszcze, że randka się uda. Pokaż, że Ci zależy – załatw od handlarza starociami jakiś Strój wieczorowy i włóż go pod swój modny pancerz wspomagany. Jeśli mowa już o pancerzu – dobrze zrobisz, jeśli zeskrobiesz z niego krew ostatnio rozgniecionych zmutowanych much.

stroj_wieczorowy t-60e

4. Żyj i kochaj

Potrzebujesz jeszcze dodać sobie odrobiny otuchy przed wyjściem? Odłóż na bok Nałogany i Mentaty, bo to się może źle skończyć, a zamiast tego zajrzyj do magazynu Żyj i kochaj. Odrobina zdrowej motywacji i kilka sensownych porad pomoże Ci zachować spokój nawet na randce z psychopatycznym robotem.

Masz już podstawy – zachowaj ostrożność, a może uda Wam się przetrwać na pustkowiach. I pamiętaj – miłość nigdy się nie zmienia.

Gra planszowa Fallout trafi do sklepów już w drugim kwartale tego roku. Śledźcie naszą stronę i fanpage’a, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami na temat gry.