23 września 2022

Miasta Luny, Dzikie Serengeti i nowy dodatek do Horroru w Arkham LCG w przedsprzedaży!

Miło nam poinformować, że kolejne nowości powoli zbliżają się do naszych magazynów. W związku z tym uruchamiamy przedsprzedaż na trzy znakomite tytuły! Są nimi:

Miasta Luny

miasta_luny_box_3d_mockup
To gra kafelkowa o tworzeniu osady na księżycu. Pozyskaj najatrakcyjniejsze działki i najciekawsze projekty, by stanąć na czele wielkiego projektu budowy miast Luny!
Nasza firma ma szansę stać się głównym fundatorem pierwszej osady na powierzchni księżyca, która stanie się stolicą najbardziej kuszącego satelity w galaktyce! Szukamy ludzi, którzy znają się na rzeczy i mają odwagę zamieszkać w mieście, które kiedyś stanie się najpotężniejsze na powierzchni Luny… ale najpierw będą musieli pomóc je zbudować. Mamy rok 1977, a obiecywana przez filmy i powieści science-fiction wizja świata stała się rzeczywistością. Więcej informacji i formularze zgłoszeniowe można znaleźć w środku. Pozyskaj najatrakcyjniejsze działki i najciekawsze projekty. Starannie zaprojektuj swoje miasto, aby sponsorująca cię firma stanęła na czele wielkiego projektu budowy miast Luny!

Miasta_Luny_Promov3

Tylko w przedsprzedaży ze specjalnymi kafelkami SIEDZIBY!
PREMIERA: 5 października

ZAMÓW TERAZ>>

 

Dzikie Serengeti

dzikie_serengeti_3d_mockupGra strategiczna, w której będziecie mieć za zadanie odkrywać dziką przyrodę Serengeti, utrwalać wyjątkowe kadry i stworzyć najlepszy film dokumentalny w historii.

Witaj w Serengeti, jednym z najcenniejszych rezerwatów dziedzictwa naturalnego na ziemi, gdzie każdego dnia miliony dzikich zwierząt pasą się, polują i walczą o przetrwanie. Stowarzyszenie The Good Comet, największa i najbardziej prestiżowa organizacja naukowa non-prot na świecie, ogłasza konkurs, którego celem jest promocja działań na rzecz ochrony środowiska. Zapraszamy CIEBIE i innych utalentowanych reżyserów do stworzenia najwspanialszego filmu dokumentalnego w historii kinematografii, zatytułowanego Dzikie Serengeti! Wszyscy będziecie mieć równe szanse. Odkrywaj gatunki zwierząt, nagrywaj rzadkie ujęcia i mądrze wykorzystuj posiadane zasoby, aby nakręcić najpiękniejszy i najbardziej inspirujący dokument w historii. Pamiętaj jednak, że tylko jeden film zostanie wybrany i będzie wyświetlany w kinach na całym świecie.

Odkrywaj różnorodne gatunki zwierząt zamieszkujących Serengeti

  •   Utrwalaj na taśmie filmowej ich zwyczaje
  •   Gromadź różnorodne kadry i twórz potężne kombinacje kart, by zdobywać punkty
  •   Dostosowuj swoja strategie do wciąż zmieniającej się sytuacji na planszy i z wyprzedzeniem planuj swoje akcje
  •   Korzystaj z mnogości dostępnych opcji i doświadcz niezwykłej regrywalności!
PREMIERA: 19 października

Horror w Arkham LCG: Szkarłatne klucze – rozszerzenie badaczy

HwA_Lcg_Ahc_70_Szkaratne_Klucze_Rozszerzenie_Badaczy_Box_Mockup_3d_800_800Równolegle z naszym wymiarem istnieje także wiele innych. Czasami, gdy bariera między nimi staje się zbyt cienka, z otchłani wypełzają stworzenia. Do nielicznych śmiałków posiadających przeklętą wiedzę należy powstrzymanie takich istot przed rozerwaniem naszej rzeczywistości na strzępy. To rozszerzenie wprowadza 6 nowych badaczy oraz wiele kart graczy oferujących zupełnie nowe możliwości, w tym nowe karty ze słowem kluczowym Przystosowalny, które mogą być ulepszane według potrzeb gracza. Wspomagaj swoich kompanów jako Carson Sinclair, lokaj; zdiagnozuj i wylecz schorzenia jako Vincent Lee, doktor; wymykaj się pościgom jako Kymani Jones, konsultant ds. bezpieczeństwa; poznawaj słowa nadnaturalnej potęgi jako Amina Zidane, operatorka; uwieczniaj niewyobrażalne koszmary jako Darrell Simmons, fotograf lub powołaj nieustraszoną grupę do zadań specjalnych jako Charlie Kane, polityk.

Rozszerzenie badaczy Szkarłatne klucze może być wykorzystywane do budowania i rozwijania talii badaczy podczas dowolnego scenariusza lub kampanii Horroruw Arkham: Gry karcianej.

PREMIERA: 5 października