4 stycznia 2019

Mata do Twilight Imperium już wkrótce!

Galaktyka jest na krawędzi. Upadek imperium Lazaxów otworzył pustkę u władzy, którą wypełnić chciałaby każda z siedemnastu ras. Wojna jest kwestią czasu. Czy macie w sobie wystarczająco przebiegłości, odwagi i sprytu, aby objąć swą władzą Mecatol Rex i całą galaktykę?

W oczekiwaniu na nadchodzącą premierę polskiej edycji gry Twilight Imperium: Świt nowej ery mamy dla Was doskonałą wiadomość – już niedługo będziecie mogli przeprowadzić rozgrywki na dedykowanej macie do gry!

TI_mata

Galaktyczna mata przedstawia graficzny schemat ułożenia planszy oraz informacje, które szybko pozwolą przygotować galaktykę do rozgrywki – i to niezależnie od liczby graczy! Stanowi ona nie tylko pomocnicze narzędzie na początku gry – jest ona także centralnym punktem rozgrywki i wspaniale pomaga zanurzyć się w kosmiczny świat legendarnej kosmicznej opery. Dzięki temu wszystkie rozgrywki nabierają zupełnie nowego wymiaru!

Już teraz matę tę możecie zamówić w przedsprzedaży w sklepach z grami planszowymi oraz w naszym sklepie internetowym. Zamówienia na tę pozycję planujemy zrealizować w pierwszej połowie 2019 roku.

Na chwałę Mecatol Rex!