16 kwietnia 2018

Kotei – Warszawa 2018

l5k-slider2

Tegoroczne mistrzostwa Kotei w Warszawie dobiegły końca! Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy zwycięzcom, życząc kolejnych sukcesów w Legendę Pięciu Kręgów LCG. Poniżej przedstawiamy wyniki i kilka ciekawych statystyk z turnieju.

Turniej główny

Zwycięzcą turnieju głównego został Jakub Irzyk (Klan Skorpiona), którzy zmierzył się w finale z Piotrem Romanowskim (również z Klanu Skorpiona). Serdecznie gratulujemy finalistom!

IMG_8925

W turnieju głównym 99 graczy rozegrało 303 gry walcząc o honor (i wspaniałe nagrody). Najliczniej reprezentowanym klanem był Krab (20 osób), zaś zaraz za nim znalazł się Feniks (19 osób). Tytułem najbardziej honorowego klanu poszczycić może się Lew – brawa za niezachwiane przestrzeganie kodeksu bushido. Mimo pewnych trudności na arenie turniejowej, 5 osób dumnie reprezentowało klan Jednorożca i trzeba przyznać, że walczyli długo i dzielnie, zajmując 33 miejsce w rankingu.

IMG_8780

Turniej poboczny – Proving Grounds

Turniej poboczny wygrał Richard Torokri z klanu Lwa, zwyciężając we wszystkich sześciu rozgrywkach – serdeczne gratulacje! W turnieju pobocznym udział brało 63 graczy, którzy rozegrali 163 gry. Najwięcej zwolenników miał Klan Feniksa (12 osób), zaś na drugim miejscu pod względem liczebności znalazły się Klany Lwa i Kraba (po 11 osób).

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i świetną atmosferę podczas wydarzenia! Do zobaczenia na kolejnych turniejach!