19 lutego 2021

Konkurs VOLT – mamy wyniki!

volt_3d

 

Liga RFL (Liga Walk Robotów) wysyła na arenę 4 gladiatorów z różnych krajów, aby spośród nich wyłonić ostatecznego zwycięzcę. Każdy robot jest jedyny w swoim rodzaju i posiada unikalne specjalne umiejętności (np. atak z użyciem plecaka odrzutowego). Żaden robot z Polski nie dostąpił jeszcze zaszczytu udziału w Mistrzostwach. Aż do TERAZ!

Dostaliśmy długo oczekiwane wyniki konkursu. Reprezentantem Polski na arenie międzynarodowej będzie OTWIERACZ DO PUSZEK autorstwa Szczepana Marcińca. Szczepan, gratulujemy!

VOLT wygrany mniejszyOtwieracz do puszek porusza się ultra-szybko dzięki silnikom na plecach. W mgnieniu oka jest w stanie pojawić się przy przeciwniku i rozpruć jego pancerz!

W grze VOLT każdy gracz wciela się w rolę operatora kontrolującego robota bojowego, walczącego z rywalami na arenie. Poprzez programowanie swych działań na trzy ruchy naprzód gracze starają się przewidzieć poczynania innych robotów i próbują zniszczyć przeciwników, bądź utrzymać kontrolę nad zapewniającymi punkty zwycięstwa polami na arenie.

Gra VOLT zawiera niezwykle proste zasady szkoleniowe, a do tego zapewnia doświadczonym graczom wiele różnych modułów, sprawiających, że ich potyczki są jeszcze bardziej ekscytujące i bezlitosne.

Gra VOLT jest dostepna do najlepszych sklepach z grami planszowymi oraz w naszym galaktycznym sklepiku.