29 kwietnia 2022

Już w maju na sklepowe półki trafią…

…nasze nowości! Sami sprawdźcie co znajdziecie dla siebie w tym miesiącu:

 

Małe Epickie Podziemia

male_epickie_podziemia_3d_mockupMałe Epickie Podziemia to kooperacyjny dungeon crawler dla 1-4 graczy gotowych przemierzyć podziemia fantastycznego świata Aughmoore.

W Małych Epickich Podziemiach gracze wcielają się w grupę bohaterskich śmiałków, odkrywających straszliwe podziemia w poszukiwaniu ich Bossa. Za każdym rogiem, w każdym kolejnym pomieszczeniu na bohaterów czyhają gobliny, potworni sługusi i groźne pułapki.
Rozgrywka dzieli się na dwa akty: Podziemia oraz Bossa. W obu gracze muszą przemierzać modularną, zmieniającą się przy każdej rozgrywce planszę i ścigać się z przygasającym w każdej turze światłem pochodni. Gdy ta całkiem zgaśnie, nasi herosi będą na zawsze zagubieni w ciemnościach.
Po sprawdzeniu całego podziemia, oczyszczeniu go ze sługusów i odnalezieniu wejścia do leża, gracze muszą stoczyć wymagającą potyczkę z Bossem. Każdy Boss posiada wyjątkowe zdolności i leże o unikatowym środowisku, ułatwiającym lub utrudniającym walkę w zależności od wykorzystanych umiejętności i pozycji, z jakiej atakuje bohater.

Premiera 5 maja!

Zamówisz >>>TUTAJ<<<>

Tidal Blades: Obrońcy rafy

tidal_blades_box_3d_mockupOd Wielkiej Bitwy minęło już piętnaście lat. Piętnaście lat od momentu, gdy nasi wybitni Inżynierowie z Cytadeli Czasu podjęli ciężką decyzję i stworzyli Fałdę. Piętnaście lat od momentu, gdy Ostrza Pływów zebrały się po raz ostatni… I dokonały największego poświęcenia.

To wtedy właśnie uformowano potężną barierę z powykręcanego czasu i przestrzeni w celu powstrzymania napierającej inwazji stworów spoza rafy. Jednak dziś ten ciężko wywalczony spokój jest zagrożony. Nowe potwory przedzierają się przez wici czasu i wyspy znowu potrzebują nowych Obrońców.

Zorganizowano wielki turniej i areny tylko czekają na śmiałków przybywających z każdego zakątka wyspiarskiej krainy. Aby zaprezentować sędziom swój prawdziwy potencjał, będziecie musieli trenować dniami i nocami, stawiać czoła wyzwaniom na trzech arenach i wysunąć się na prowadzenie w rankingu czempionów.

Macie na to tylko cztery dni. Czy uda wam się za wszelką cenę sprostać wyzwaniom i dołączyć do grona godnych tytułu Ostrz Pływów, Obrońców Rafy?

Premiera 18 maja!

Swoją przedpremierową kopię możecie zamówić w promocyjnej cenie w naszym galaktycznym sklepie >>>TUTAJ<<<.

 

Oriflamme: Pożoga

oriflamme_pozoga_3d_box_mockup

Czas żałosnych intryg dobiegł końca! Twój ród znacznie poszerzył swoje wpływy, i po miesiącach bezlitosnych zmagań czujesz, że stawka jeszcze nigdy nie była tak wysoka… a zatargi tak zaciekłe. Gdy wojenna pożoga grozi pochłonięciem całego królestwa, nic nie zdoła powstrzymać twego rodu przed zdobyciem tronu…

W grze Oriflamme: Pożoga będziesz umieszczał swoje zakryte karty, by przygotować nieczyste zagrywki. Będziesz miał za zadanie zabezpieczać swoje interesy lub przygotowywać kombinacje efektów. Będziesz musiał pamiętać o zastawianiu pułapek we właściwym momencie i w końcu zgromadzeniu wystarczająco dużej ilości punktów wpływu, by zdobyć tron!

Premiera II połowa maja

We własny egzemplarz możecie się zaopatrzyć w naszym galaktycznym sklepie do dnia premiery w promocyjnej cenie >>>TUTAJ<<<