24 października 2018

Już jutro Targi SPIEL w Essen oraz Targi Książki w Krakowie

Targi SPIEL 2018 w Essen

Już jutro rozpoczynają się największe na świecie targi poświęcone grom planszowym, SPIEL 2018 odbywające się w niemieckim Essen. Przez cztery dni (25-28 października) wydawnictwa z każdego zakątka globu będą prezentować swoje najnowsze produkcje, a fani gier będą mogli poznać zasady i zagrać w wyczekiwane tytuły. To także świetna okazja do poznania innych osób, pozytywnie zakręconych na punkcie gier.

Nasz zespół będzie na Was czekał w hali 2 na stoisku B-136.

Podczas targów będziecie mogli zagrać m.in. w prototyp Waste Knights: Second Edition. W pierwszym kwartale 2019 planujemy kampanię tej gry na Kickstarterze, to najlepszy moment na przyjrzenie się jej z bliska.

Dostępne będą również gry King & Assassins w wersji Deluxe oraz przedpremierowo będzie można kupić dodatek This War Of Mine The Board Game – Tales from the Ruined City. W Essen, tytuły z naszej oferty będzie można nabyć w języku angielskim.

Serdecznie zapraszamy!

 

Międzynarodowe Targi Książki 2018 w Krakowie

W ten sam weekend odbędzie się już 22. edycja Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie. Nasze wydawnictwo jest obecne na tej imprezie od ponad 10 lat i oczywiście w tym roku też nas nie zabraknie!

Specjalnie dla odwiedzających przygotowaliśmy wiele ciekawych ofert. Nie zabraknie także gier, które miały niedawno swoją premierę, jak długo wyczekiwany  Sid Meier’s Civilization: Nowy początek czy przygodowa gra dla fanów Tolkienowskiego świata – Poszukiwania Pierścienia.

Szukajcie nas pod numerem A54!

Do zobaczenia!