10 sierpnia 2021

Jak zarejestrować się na Mistrzostwa Catan Online?

Buduj drogi i miasta, handluj umiejętnie i zostań Panem lub Panią Catanu! Rejestracja na Mistrzostwa Catan Online trwa! Zmierzysz się z osadnikami z całego świata siedząc w domu. Zapisy trwają do 16 sierpnia. Jak dołączyć do turnieju?

Catan Universe

Aby rozpocząć rywalizację w Mistrzostwach w Catan Online należy zarejestrować się na platformie Catan Universe. Apkę możecie zainstalować na komputerze, laptopie lub na telefonie. Aplikacja jest darmowa.

Catan_Universe_rejestracja_1

Rejestracja na Mistrzostwa trwa do 16 sierpnia

Macie tu szansę zmierzyć się z innymi przeciwnikami, zagrać solo przeciwko wirtualnym osadnikom o wybranym poziomie trudności czy po prostu poznać zasady.

Catan_Universe_2lvl

Osiągnięcie drugiego poziomu jest konieczne do rejestracji w Mistrzostwach

Link do rejestracji znajdziesz tutaj: https://bit.ly/DCWC2021Rejestracja

Mistrzostwa Catan Online

Tylko gracze, którzy ukończą pełny proces rejestracji, czyli do 16 sierpnia zarejestrują się w turnieju, będą mogli dołączyć do Mistrzostw. Na tym etapie trzeba podać wszystkie dane potrzebne przy zarejestrowaniu się na Mistrzostwa, oraz wybrać weekend między 27 sierpnia, a 31 października. Podczas zadeklarowanego weekendu odbędzie się etap kwalifikacji rankingowych.

Gracze mogą zarejestrować się tylko do jednej grupy stref czasowych. Rejestracja więcej niż jeden raz spowoduje dyskwalifikację. W przypadku jakichkolwiek poprawek w zakończonej rejestracji, wyślij e-mail na adres dcwc@catan.com jeszcze przed rozpoczęciem się weekendów kwalifikacyjnych rankingowych.

  • STREFA A (UTC-5), Ameryka Północna i Południowa
  • STREFA B (UTC +1), Europa i Afryka
  • STREFA C (UTC +5), Bliski Wschód i Azja Środkowa
  • STREFA D (UTC +9) Azja Wschodnia, Australia i Nowa Zelandia

Zalecamy wybranie naszej, Europejskiej strefy czasowej. Da to największą szansę na znalezienie przeciwnika w czasie największej aktywności graczy.

Catan_Universe_gra

W zależności od łącznej liczby grup rankingowych turniejów kwalifikacyjnych, najlepsi gracze z każdej grupy zostaną wybrani do utworzenia ostatniej rundy turnieju z maksymalnie 256 graczami. Łączna liczba grup, daty turniejów kwalifikacyjnych rankingowych, liczba najlepszych graczy, którzy mają awansować z każdej grupy, oraz liczba zastępców zostanie ogłoszona graczom na stronie internetowej, na serwerze Discord oraz w wiadomości e-mail, gdy zostaną ujawnione przydziały grupowe. Nastąpi to przed rozpoczęciem etapu turnieju kwalifikacyjnego rankingowego. Runda turnieju w dniu 13 listopada 2021 r. będzie składać się z najlepszych graczy ze wszystkich grup stref czasowych. Ci gracze wezmą udział w turnieju pojedynczej eliminacji przez jeden dzień (3-4 gry). Ostateczny zwycięzca zostanie uhonorowany jako pierwszy cyfrowy mistrz świata Catan!

Wszyscy uczestnicy muszą zgodzić się na regulamin turnieju, mieć co najmniej 18 lat i muszą być prawnie uprawnieni do udziału w wydarzeniu w grze online.