19 sierpnia 2020

Horror w Psiarkham – Intrygi Miaulathotepa ma dziś premierę

psiarkham_box

Wyniuchaliście już trop? Nie? No to do dzieła, bo Miaulathotep knuje coś nie od dawna. Z resztą jak wszystkie koty… Z radością ogłaszamy premierę najnowszego scenariusza do Horroru w Akrham: Gry karcianej. W Horrorze w Psiarkham – Intrygach Miaulathotepa wcielimy się w role psich badaczy,  nie nie – to nie primaaprilisowy żart! Zamiast ludźmi zagramy psami.

Psiarkham to alternatywna wersja Arkham, w którym walka między ludzkością a strasznymi pozaziemskimi siłami schodzi na dalszy plan, zastąpiony przez konflikt między psami a ich odwiecznymi wrogami – kotami. W Intrygach Miaulathotepa dzielni psi badacze będą musieli powstrzymać potężnego Wysmiauknika Zewnętrznych Bogów – Miaulathotepa – który terroryzuje Psiarkham. Jedynie wy możecie pokonać liczne Miauki Miaulathotepa i ocalić wasze ukochane miasto i cały świat!

W przeciwieństwie do innych samodzielnych scenariuszy, takich jak Labirynty obłędu czy Strażnicy otchłani, ten scenariusz można rozegrać jedynie w trybie samodzielnej rozgrywki. Zawarci w dodatku psi badacze nie są przeznaczeni do wykorzystania w pozostałych scenariuszach gry karcianej Horror w Arkham, a badacze będący ludźmi nie mogą prowadzić śledztwa w świecie swoich pupili (wiemy jednak, że i tak spróbujecie). Do zbudowania waszych kocich talii możecie jednak użyć także kart graczy z innych dodatków. Istnieje jednak kilka wyjątków, a najważniejszy z nich to: żadnych kotów!

Pełną zapowiedź możecie przeczytać TUTAJ.

Gra jest dostępna od dziś w najlepszych sklepach z grami planszowymi oraz w naszym galaktycznym sklepiku.