Runewars – Nadciąga wielka burza

runewars

Jest czas wojny. Uczeni i czarodzieje z krainy Terrinoth rozpoczęli studiowanie tajemniczych smoczych runów i nieświadomie zapoczątkowując konflikt. Władcy królestw mimo, iż pojmują tylko ułamek prawdziwej mocy tych artefaktów, zdają sobie sprawę z tego, że kto kontroluje je, może władać całym Terrinoth. Pijani aspiracją władzy i chciwością przywódcy Ludzi, Elfów, Nieumarłych i Uthuków gromadzą armie i rozpoczynają marsz przeciwko sobie. W tym samym czasie odważni bohaterowie udają się daleko od swoich miast na niebezpieczne misje w nadziei na zdobycie smoczej runy dla swojego króla i wiecznej chwały dla siebie.

runewars-art-elf

Z przyjemnością informujemy, że nakładem naszego wydawnictwa ukaże się polska wersja popularnej na całym świecie gry Runewars. Gra, którą zaprojektował doskonale znany wszystkim fanom gier planszowych Corey Konieczka zostanie wydana w wersji poprawionej w stosunku do pierwszego amerykańskiego wydania.

Epicka gra o podboju, przygodzie i baśniowych miejscach, w której gracze kontrolują jedną z czterech frakcji, gdzie muszą zdobywać terytoria i rekrutować bohaterów, a przede wszystkim uzbierać wystarczająco dużo smoczych runów by zyskać dominację nad Terrinoth i osiągnąć zwycięstwo!

layout-RW03

Gra dla 2 do 4 graczy osadzona w tym samym świecie, co inne popularne tytuły naszego wydawnictwa takie jak Runebound czy Descent: Wędrówki w Mroku. Wielu znanych i lubianych bohaterów z tych gier powróci, by znów stawiać czoła losu i sięgnąć po wieczną chwałę. Wojna o smocze runy się rozpoczęła, a zwycięzca może być tylko jeden. Co zrobisz by sięgnąć po nieograniczoną władzę?

runewars-plastic-neutrals

Jest to idealny tytuł dla wszystkich wielbicieli gier dużego formatu. W pudełku będzie można znaleźć ponad 600 elementów w tym blisko 200 plastikowych figurek co zapewni wiele godzin niezapomnianych przygód i wrażeń.

Runewars w sprzedaży już w drugiej połowie roku!