20 kwietnia 2015

Galakta na Pyrkonie 2015

PYRKON1

Informujemy, że podobnie jak w ubiegłych latach, będziecie mogli spotkać nas na poznańskim Pyrkonie. Wszystkich, którzy wybierają się na tę imprezę, serdecznie zapraszamy na nasze stoisko, na którym jak zwykle będziecie mogli zapoznać się z naszymi tytułami oraz zakupić nasze gry!


wp

Jednocześnie gorąco zachęcamy wszystkich fanów Władcy Pierścieni LCG do udziału w wydarzeniu Obrońcy Gondoru, które będzie miało miejsce podczas imprezy!

Zbliża się spełnienie naszej nadziei albo kres wszelkiej nadziei świata
– Arwena Undómiel

Minas Tirith
25 stycznia 3019 roku

Nim orcze trąby rozgrzmiały nad Polami Pelennoru, wiatr poniósł po gondorskich równinach zaduch nadchodzącej śmierci. Duszący i lodowaty, niczym cios zadany włócznią obrońcy Rammasu. Posłańcy rozesłali odezwę Namiestnika, nadszedł trudny czas, podjęcia ciężkich decyzji. Pora odpłacić ziemi za hojność. Czyżby Boromir miał słuszność swej wizji? Białe Drzewo stanie w ogniu, a Dom Królów upadnie?
W sercach jednakże wciąż tli się nadzieja, póki w żyłach gondorskich rycerzy wrze krew numenoryjczyków. Podejmiesz odezwę heroldów Denethora i wyruszysz walczyć za Białe Miasto? Od Ciebie zależy czyją krwią spłyną kamienie twierdzy Cair Andros…
Na mury! Za Gondor!

* * *
Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy Event pt. „Obrońcy Gondoru!” poświęcony grze Władca Pierścieni LCG na festiwalu Pyrkon 2015. Razem staniemy do walki przeciwko plugawym sługom Saurona ogrywając scenariusz „Oblężenie Cair Andros” z Rozszerzenia „Spadkobiercy Numenoru”.

Zacięty bój rozpocznie się w 25 kwietnia (sobota) o godzinie 12:00.
Udział w Evencie jest bezpłatny!

Uczestników czeka miła niespodzianka w postaci promocyjnej karty z alternatywną grafiką Beregonda (do wyczerpania zapasów) wykonana przez Mariusza Gandzela artystę rysującego dla Fantasy Flight Games!

Więcej informacji w tym regulamin znajdziecie na oficjalnym forum, oraz profilu na Facebooku.


FB_IMG_1429525885757

Zapraszamy także do odwiedzenia games roomu, gdzie poznański Raven Squadron będzie organizował atrakcje związane z grą figurkową X-wing.

- W piątek między 14:00 a 22:00 odbędą się pokazy i nauka gier figurkowych X-wing i Star Wars: Armada
- W sobotę również będzie można wziąć udział w pokazach i nauce gier X-wing, Star Wars: Armada oraz Imperium Atakuje, w godzinach od 10 do 20, natomiast o 20 odbędzie się turniej X-wing Pyrkon Ace.
- Natomiast w niedzielę od 10 odbędzie się turniej X-wing dla Kadetów (z użyciem statków z zestawu podstawowego)

Nie potrzebne są wcześniejsze zapisy, wszelkich informacji będą udzielać na stoisku członkowie Raven Squadronu.