25 maja 2022

Fantastyczne premiery dodatków! Los Ereboru vs Nadejście Mroku

Dziś mamy dla Was dwie premiery dodatków, do dwóch pełnych klimatu gier! Wolicie alternatywne historie w Wojnie o Pierścień jakie pokaże Wam rozszerzenie Los Ereboru? Czy może skuszą Was bardziej kontynuacja przygód nieśmiertelnych czempionów w Nadejściu Mroku do Sword & Sorcery? Zapraszamy na premierę obu tych świetnych tytułów!

 sns_nadejscie_mroku_box_3d_mockup

Sword & Sorcery: Nadejście Mroku

S&S_Nadejście_Mroku_Art_2Byłem tam, gdy mit stał się legendą, kiedy nieśmiertelni bohaterowie z Bliźniaczych Żmijów zeszli w mroczne jaskinie pod Burzowymi Szczytami, aby zapieczętować tajemny portal i na zawsze wygnać plugawego demona do wymiaru żywiołów, z którego został przyzwany. Zgromadzeni czempion stanęli twarzą w twarz z czystym złem utkanym z dymu i płomieni, i odnieśli zwycięstwo w iście epickiej bitwie.
Gdy portal został ostatecznie zamknięty, poprowadziłem bohaterów do monastyru Boskiego Światła, aby uhonorowali bogów w tym najświętszym z miejsc. Zostaliśmy pobłogosławieni przez Trójcę stojąc przed świętym ołtarzem. Nigdy nie zapomnę chwili, gdy dobroć Anere otuliła mą dusze, jeszcze bardziej zwiększając moc, którą wcześniej otrzymałem. Potem członkowie drużyny ponownie wyruszyli w drogę, tym razem ku Bliźniaczym Żmijom, by wystąpić w charakterze honorowych gości na uczcie upamiętniającej wszystkich mieszkańców, zabitych podczas ratowania miasta.
I tak bohaterowie powrócili do miejsca, gdzie rozpoczęła się ich nieśmiertelna egzystencja…

Witaj ponownie w świecie Sword & Sorcery…

W rozszerzeniu Sword & Sorcery Nadejście mroku ścieżka prowadzi bohaterów ku finałowi, który zaważy o ich losie. Mrok zalega w całej krainie, bramy cmentarzy stają otworem, a nieśmiertelni bohaterowie muszą zmierzyć się teraz z wrogami, którzy ignorują ból i nigdy nie śpią… nieumarłymi, a właściwie całą ich armią! Szkielety, wampiry i wilkołaki pojawiają się wszędzie… Czy bohaterowie wypełnią swą misję i ostatecznie uwolnią dusze od czaru klejnotów dusz?

S&S_Nadejście_Mroku_Wachlarz_Kart_2_800_600

Poznaj zakończenie epickiej kampanii bohaterów dzięki zadaniom z tego rozszerzenia, które obejmuje zupełnie nowy AKT legendarnej sagi. Czekają na Ciebie zdolności z najwyższych poziomów duszy, skarby oraz wymagający wrogowie!  Przygotuj się na najbardziej wciągające i chwalebne doświadczenie w krainie Sword & Sorcery!

Swoją kopię możecie zamówić >>>TUTAJ<<<


Wojna_o_Pierścień_Los_Ereboru_Cover

Wojna o Pierścień: Los Ereboru

Los Ereboru pozwala rozegrać Wojnę o Pierścień przy założeniu, że Wolne Ludy poniosły porażkę w Bitwie Pięciu Armii, orkowie zajęli Samotną Górę, zaś krasnoludy – zmuszone do pozostania w Żelaznych Wzgórzach – nigdy nie otrzymały by szansy na rozkwit swego królestwa. Miasto na Jeziorze przestało istnieć, a Dale nadal pozostaje w ruinie…

W dodatku – oprócz wspomnianych kafelków – znajdziecie również 8 alternatywnych kart, które dostosują talie do nowej sytuacji na planszy. Jedna z kart – Gimliego – pozwoli dodatkowo rozegrać tę alternatywną historię w opcjonalnym wariancie Rady Rivendell z dodatku Panowie Śródziemia. Nowe możliwości i zmienne dostarczą Wam dodatkową porcję regrywalności, pozwolą na wypróbowanie nowych strategii oraz umożliwią przeżycie na nowo znanej historii, ale z zupełnie innej perspektywy. Możecie nawet rozegrać partyjkę w Bitwe Pięciu Armii – a w przypadku zwycięstwa gracza Cienia – kontynuować opowieść właśnie z wykorzystanie Losu Ereboru. Kto wie, może historia Śródziemia potoczy się tym razem zupełnie inaczej…

Swój egzemplarz możecie zamówić w najlepszych sklepach z grami planszowymi, oraz w naszym galaktycznym sklepie >>>TUTAJ<<<