24 sierpnia 2016

Descent: Wędrówki w mroku – nowa kampania!

spadkobiercy_krwi_box

Spadkobiercy krwi

Pojawił się wśród nas nowy następca tronu. Jednakże bez naszej pomocy Lady Eliza Farrow, okrutna wampirzyca, z pewnością dostanie go w swoje szpony i strach pomyśleć, co uczyni. Tylko nasze miecze mogą zmienić bieg wydarzeń i uratować królestwo.

Mamy przyjemność zapowiedzieć zupełnie nową kampanię do gry Descent: Wędrówki w mroku! Spadkobiercy krwi pozwolą Wam włączyć się w walkę o królestwo Saradyn.

Saradyn jest zagrożone. Po wielu stuleciach bez władcy, pojawił się w końcu prawowity spadkobierca. Jednak nie jest jedynym pretendentem do tronu. Przebiegła wampirzyca i żona znanego nekromanty, Lady Eliza Farrow, ma własne plany na przejęcie władzy absolutnej i każdy, kto stanie na jej drodze zostanie niechybnie unicestwiony. Kto odważy się pokrzyżować plany mrocznej władczyni?

Spadkobiercy krwi to pierwsza samodzielna księga kampanii do Descent: Wędrówek w mroku. Jest to także książka, która zastąpi kampanię podstawową w kolejnym dodruku gry. W środku znajdziecie fabularną kampanię, w skład której wchodzą trzydzieści dwa zupełnie nowe spotkania, podzielona na dwa akty. Tym razem każda decyzja, każda porażka i zwycięstwo będzie miało olbrzymie znaczenie dla rozwoju kampanii i przyszłości, jaka czeka królestwo Saradyn.

Chronić księcia!

Przez długie lata ukryte królestwo Saradyn chronione było przez tajemniczych mnichów, którzy poświęcili swe życie tej misji. Teraz jednak Lady Elizie Farrow udało się zebrać siły tak mroczne i krwiożercze, że nawet mnisi o wielkiej mocy musieli im ulec. Nie tracąc nadziei, szybko zwrócili się o pomoc do bohaterów. Jeśli im się nie uda, Lady Eliza w końcu odnajdzie i położy kres życiu księcia, zdobywając tym samym pełnię władzy w królestwie, a to nie skończy się dobrze również dla całej reszty Terrinoth.

DJ39_11426_MonasteryAflame_MariuszGandzel

Kampania Spadkobiercy krwi podzielona jest na dwa akty. W pierwszym bohaterowie będą musieli odkryć plany Lady Elizy i dowiedzieć się, w jaki sposób chce ona przejąć władzę. Bohaterowie mogą wdać się w potyczkę z goblinami, żeby odzyskać ukryty skarb, który na pewno pomoże w pokonaniu wampirzycy lub też spróbować przerwać mroczny rytuał, który Lady Eliza próbuje dokończyć, aby odzyskać pełnię swej mocy.

Kiedy rozpoczyna się drugi akt kampanii, Saradyn pogrąża się w wojnie. Wybucha otwarty konflikt między siłami krainy, a mrocznymi poplecznikami Lady Elizy. Bohaterowie m. in. wypowiedzą walkę wrogom na cmentarzu pełnym złych mocy i powstających z grobu nieumarłych i zejdą w ciemne i niebezpieczne głębie lochów Khinn. Rozwiązanie kampanii składa się z trzech spotkań, których kształt będzie zdeterminowany przez poprzednie wydarzenia i ostatecznie rozstrzygnie się konflikt między Spadkobiercami krwi.

DJ39_11424_FarrowsfightDaqan_NicholasGregory

Cień Elizy

Saradyn potrzebuje pomocy najznamienitszych bohaterów Terrinoth. Wypoleruj swoją zbroję, odnajdź swoją starą księgę zaklęć i przelicz strzały – nowa przygoda wzywa! Kampania będzie dostępna jeszcze w tym roku, choć na ten moment nie możemy podać dokładnej daty premiery.