23 listopada 2022

Zatoka kupców – dziś premiera!

Zatoka_Kupców_Premiera_800_1000

 

Pierwsi klienci przybywają do Zatoki kupców! To Wasza szansa na zarobek. W grze wcielicie się w jednego z handlowców, którzy postarają się wyprodukować i sprzedać swoje towary bądź usługi. Oprócz gry podstawowej premierę mają również dodatki: Hodowca smoków, Wyrocznia, Oberżysta oraz Sekretna skrytka. To już czas, byście rozstawili swój kram i przygotowali się na pierwszych klientów. Strzeżcie się łotrów, którzy próbują przedostać się na wyspę wraz ze zwykłymi klientami!

Grę zamówicie w naszym galaktycznym sklepie w przedsprzedażowej cenie jeszcze tylko dziś >>TUTAJ<<<Zatoka_Kupców_fisherman

O grze

Zatoka kupców to silnie asymetryczna gra euro, w której każdy z graczy wcieli się w innego kupca ze świata fantasy, prowadzącego własny, wyjątkowy sklepik. Kupcy starają się sprzedać swoje towary podróżnikom przybyłym na trzy pomosty Zatoki, pełniące rolę najznakomitszych placów handlowych w całych Pięciu Królestwach. Każdy gracz używa do gry własnego zestawu unikalnych elementów i mechanik przypisanych jego postaci, aby produkować towary, zwiększyć wydajność swojego sklepu i – przede wszystkim – wzbogacić się! Chociaż kupcy pracują niezależnie od siebie w swoich sklepach, nieustannie rywalizują, aby przyciągnąć jak największą liczbę klientów, wpłynąć na zapotrzebowanie na konkretne towary oraz otrzymać wsparcie jednej z czterech gildii. Aby poszerzyć swoje możliwości, kupcy mogą zatrudniać lokalnych mieszkańców do pracy jako personel w swoich lokalach. A jeśli odważą się pójść na skróty, mogą zyskać przewagę w skorumpowanej kryjówce łotrów — ale jakim kosztem? Zwycięzcą zostanie gracz, który po trzech dniach handlowania na targowiskach okaże się najbogatszym z kupców!

Zatoka_Kupców_Boat_Orc