20 sierpnia 2018

Zapowiedzi zebrane

Smoki, macki i nieznane lądy

Ostatnio tyle się dzieje, że łatwo się pogubić! W ciągu ostatnich dwóch tygodni zapowiedzieliśmy aż pięć wcale niemałych tytułów! Pamiętacie o wszystkich? Poniżej przedstawiamy krótkie zestawienie ostatnich zapowiedzi – na którą grę czekacie najbardziej?

 

dsc_discover_box

Discover: Nieznane lądy
Premiera: IV kwartał 2018

Discover: Nieznane lądy

To chyba największa zapowiedz ostatnich miesięcy! Discover: Nieznane lądy to pierwsza gra planszowa z serii Unique Games – gier, których każdy egzemplarz będzie zupełnie unikatowy. Przeżyjcie niezwykłą przygodę, której nie będzie miał nikt inny na świecie. Więcej o samej grze przeczytacie w naszej oficjalnej zapowiedzi.

catan_narodziny_panstwa_inkow_box

Catan: Narodziny państwa Inków
Premiera: IV kwartał 2018

Catan: Narodziny państwa Inków

Pozostając w temacie odkrywania nowych lądów, przypominamy o nowej grze z linii Catan. Catan: Narodzin państwa Inków to samodzielna gra (nie potrzebujecie do niej podstawowego Catanu), która bazując na znanej i lubianej mechanice oferuje rozszerzone doświadczenie zasiedlania dziewiczego lądu. Więcej o grze możecie dowiedzieć się tutaj.

matka_smokow_box_3d

Gra o Tron: Matka smoków
Premiera: I kwartał 2019

Gra o Tron: Matka smoków

Gra o Tron cieszy się do dzisiaj niesłabnącą popularnością – nic dziwnego, to nadal jedna z najlepszych gier strategicznych dostępnych na rynku, a już wkrótce zostawi konkurencję daleko w tyle, dzięki rozszerzeniu Matka Smoków. Przygotujcie się na strategię wszech czasów – i wcale nie przesadzamy. Pierwszą zapowiedź przeczytacie tutaj.

AHB01_box_3d

Horror w Arkham: Trzecia edycja
Premiera: zima 2018/2019

Horror w Arkham

Zostają jeszcze dwa tytuły dla fanów grozy – pierwszy to oczywiście trzecia edycja kultowej gry planszowej i symbolu wszystkich planszówek osadzonych w Arkham. Nowa gra z serii Horror w Arkham przyniesie bardzo dużo zmian – o części z nich możecie przeczytać tutaj.

Posiadłość Szaleństwa: Świątynia Świtu

Prace nad Posiadłością Szaleństwa nie ustają nawet na moment! Świątynia Świtu to dodatek oferujący dwa scenariusze wypełnione po brzegi nowymi zagadkami, potworami, akcją i ciekawą mechaniką. Dla fanów Posiadłości Szaleństwa pozycja obowiązkowa. Zapowiedź dodatku znajdziecie tutaj.

To który świat odwiedzicie? Arkham, Westeros, imperium Inków, a może wyprawicie się na nieznane lądy? A zapewniamy Was, że to jeszcze nie wszystkie duże zapowiedzi w tym roku. ;)