24 lutego 2016

Zapowiedzi marcowych premier!

Marcowe nowości!

Będzie się działo w marcu – mamy dla Was niejedną niespodziankę! Już wkrótce dotrze do nas pierwsza dostawa fantastycznych gier: Relic: Komnaty Terry, Imperium Atakuje: Bliźniacze Cienie i powiązana z nimi fala małych dodatków, dodruk popularnego dodatku Talisman: Wilkołak i wreszcie wyczekiwany przez wszystkich Talisman: Zwiastun! Wszystkie zapowiedziane dzisiaj tytuły będą miały swoją premierę w drugim tygodniu marca. Ale po kolei:

Relic: Komnaty Terry

komnaty-terry

Sektor Antian stoi na krawędzi oddania się w objęcia herezji i Chaosu. Komnaty Terry przeniosą Was do starożytnej kolebki ludzkości, gdzie spróbujecie przekonać główne siły Imperium do poparcia Was jako czempionów Imperium. Nie tylko los Sektora Antian, ale również życie i honor bohaterów zależy od udanych negocjacji z gorliwymi Adepta Sororitas, bezlitosną Inkwizycją, chłodnymi Adeptus Arbites, a nawet od samego Boga-Imperatora. Już wkrótce odkryjecie, że polityczne zagrywki i dyplomacja mogą okazać się równie zabójcze, co każda inna bitwa w Osnowie, a zepsucie trawi nawet stolicę Imperium.

W oczekiwaniu na Komnaty Terry już teraz możecie zapoznać się z zasadami gry. Klikając tutaj możecie pobrać wersję instrukcji w formacie .pdf i dowiedzieć się, jakie zmiany przyniesie nowy dodatek do gry Relic jeszcze przed jego oficjalną premierą w drugim tygodniu marca!

Talisman: Zwiastun

Zwiastun

Razem z Komnatami Terry swoją premierę będzie miał najnowszy dodatek do Talismanu – długo wyczekiwany Zwiastun. O rozszerzeniu pisaliśmy już tutaj i tutaj, więc jeśli jesteście ciekawi, co czeka Was w znanym świecie, który przechodzi gwałtowną transformację, zaglądnijcie do naszych artykułów. A co znajdziecie w samym pudełku?

- 75 (!) kart Proroka,
- 10 nowych kart Zaklęć,
- 10 kart Terenu,
- 32 karty Omenu,
- 2 karty Alternatywnych Zakończeń,
- 3 nowe karty Poszukiwaczy wraz z plastikowymi figurkami oraz
- Proroka, tajemniczą postać, która wieszczy nadejście apokalipsy.

Talisman: Zwiastun to wiele godzin doskonałej zabawy, a także jeden z tych dodatków, które znacznie zmieniają i urozmaicają rozgrywkę. Dodatkowe karty terenu zmienią oblicze planszy, a dwa nowe zakończenia w ciekawy sposób zmieniają warunki zwycięstwa, w jednym przypadku prowadząc nawet do walk między graczami!

Jeśli nie możecie się już doczekać premiery rozszerzenia Talisman: Zwiastun to już teraz, klikając w ten link, możecie pobrać instrukcję do gry w formacie .pdf i zanurzyć się w świecie ulegającym niewyobrażalnym przemianom.

Talisman: Wilkołak

tal_wilkolak_medium

Mamy przyjemność ogłosić, że do sklepów wraca jeden z najpopularniejszych dodatków do gry Talisman – Wilkołak. Krwawy księżyc pojawił się na niebie, potworny wilkołak wychodzi na żer – bohaterowie strzeżcie się! Czy macie dość odwagi, by zmierzyć się z bestią?

Star Wars: Imperium Atakuje – Bliźniacze Cienie

Blizniacze_cienie

Bliźniacze Cienie to nowe rozszerzenie do gry Star Wars: Imperium Atakuje, zawierające wiele nowych elementów zarówno do rozgrywania kampanii, jak i rozgrywek konfrontacyjnych. Niebezpieczeństwo czai się na każdym kroku w sześciu nowych misjach, które można rozegrać jako misje poboczne dla większej kampanii lub jako osobną mini-kampanię skupiającą się na ocaleniu Hana Solo i przetrwaniu zagrożeń na niegościnnej Tatooine. Poza nową kampanią, w rozszerzeniu znajdą się dwie nowe misje konfrontacyjne, które pozwolą graczom zmierzyć się w zróżnicowanych, taktycznych potyczkach.

Razem z Bliźniaczymi Cieniami do sklepów trafią także trzy zestawy sojuszników i przeciwników z drugiej fali dodatków:

- Zestaw sojusznika R2-D2, Oddany astromech i C-3PO, Kontakty ludzie-roboty
- Zestaw przeciwnika Boba Fett, Niesławny łowca nagród
- Zestaw przeciwnika Kayn Somos, Dowóca szturmowców

Instrukcja do Imperium Atakuje: Bliźniacze Cienie znajduje się tutaj. Już teraz poznajcie szczegóły misji i niebezpieczeństw, z którymi przyjdzie Wam się zmierzyć na pustynnej planecie Tatooine.