29 listopada 2017

Zapowiedź: X-wing – XIII fala statków

swx67-68_titleimage

W grudniu tego roku Ostatni Jedi zagości na ekranach kin i dopisze nowy rozdział do sagi Gwiezdnych Wojen. Również w grudniu będziecie mieli możliwość odkryć nowe postaci, pojazdy oraz myśliwce z nadchodzącą XIII falą rozszerzeń do gry X-Wing!

Bombowiec Ruchu Oporu

Pilotowane przez nieustraszonych pilotów Ruchu Oporu ciężkie bombowce B/SF-17 są potężną bronią artyleryjską skierowaną przeciwko Najwyższemu Porządkowi. Skrzydła bombowca chronione przez wieżyczki odstraszają wrogów deszczem bomb, przechylając szalę zwycięstwa na stronę Ruchu Oporu.

Bombowiec Ruchu Oporu to statek na dużej podstawce, który może pomieścić jedno ulepszenie systemu, jedno techniczne i dwie bomby. Jakby tego było mało, to za trzema osłonami kryje się aż dziewięć punktów kadłuba, dzięki czemu statek bez trudu zdąży zasypać wrogów gradem bomb.

swx67_spread

Zdjęcia pochodzą z angielskiej wersji gry. Dodatek będzie dostępny w polskiej wersji językowej.

Bombowiec Ruchu Oporu dołącza do gry z mnóstwem potencjalnych pilotów i ulepszeń, które wraz z nowymi kartami stanów, żetonami i plastikowymi elementami potrzebnymi do rozgrywki sprawią, że galaktyczne bitwy wejdą na zupełnie nowy poziom. Piloci Najwyższego Porządku – strzeżcie się!

TIE Silencer

Trzynasta fala przynosi potężną broń nie tylko Ruchowi Oporu. Najwyższy Porządek otrzymuje statek zaprojektowany z myślą o szybkości i dobrym prowadzeniu. TIE Silencer jest niszczycielską bronią w rękach tych, którzy potrafią wykorzystać jego pełny potencjał. Jednak tylko nieliczni są w stanie poradzić sobie z pilotażem tego zwinnego statku.

swx68_spread

Zdjęcia pochodzą z angielskiej wersji gry. Dodatek będzie dostępny w polskiej wersji językowej.

Na szczęście w Najwyższym Porządku nie brak zdolnych pilotów, wśród których szczególne miejsce zajmuje Kylo Ren. Dzięki zdolnościom odziedziczonym po ojcu, Kylo Ren jest ekspertem w wykorzystywaniu zwrotności, silnych laserów i systemu ulepszeń.

Poza kartą Kylo Rena i pomalowaną figurką TIE Silencera, w rozszerzeniu znajdziecie jeszcze jednego unikatowego pilota, dwóch zwykłych, dwanaście ulepszeń i specjalny stan przypisany do Kylo Rena – Pokażę ci Ciemną Stronę. Oczywiście w pudełku są też wszystkie żetony i znaczniki potrzebne, aby móc od razu wprowadzić statek do swojej eskadry.

Nie pozwól, aby coś stanęło Ci na drodze

Los całej galaktyki wisi na włosku – wykorzystaj przewagę, jaką dają nowe statki, aby zwyciężyć w tej wojnie. Bombowce o niewyobrażalnej sile rażenia i niezwykle szybkie i zwrotne myśliwce TIE – oto narzędzia, które oddaje w Twoje ręce XIII fala statków.