28 marca 2019

Zapowiedź – Sword & Sorcery: Nieśmiertelne dusze

s&s-3dDziś mamy przyjemność przekazać informację, która zapewne ucieszy wszystkich miłośników przygodowych gier fantasy – w tym roku, nakładem naszego wydawnictwa ukaże się polska edycja gry Sword & Sorcery: Nieśmiertelne dusze.

Sword & Sorcery: Nieśmiertelne dusze to kooperacyjna gra planszowa dla 1 do 5 graczy, osadzona w magicznym świecie fantasy. Bohaterowie o unikatowych mocach zostali wyrwani z objęć śmierci, aby jeszcze raz przeciwstawić się, kontrolowanym przez grę, siłom zła, ocalić królestwo od zagłady i uwolnić swoje dusze od wiążącego je zaklęcia. Bohaterowie przyzwani zostali jako nieśmiertelne dusze, znacznie jednak  osłabione  wskrzeszeniem,  ale rosnące  w  siłę  z  każdym  wykonanym  zadaniem.  Zdobywając  punkty,  bohaterowie  mogą  wzmacniać swoje dusze, przywracając je do dawnej świetności i wyposażając się w nowe zdolności, magiczny i duchowy oręż oraz potężne artefakty.

s&s_layout

Sword & Sorcery: Nieśmiertelne dusze to idealne połączenie gry drużynowej znanej z najlepszych MMORPG i dynamicznych RPG akcji, tworzące wyjątkową przygodę w świecie fantasy!

Wychodząc naprzeciw Waszym pytaniom o przyszłość serii, chcieliśmy już dziś zapowiedzieć, że planujemy przygotować coś więcej, niż tylko grę podstawową! W przypadku linii wydawniczej, w której znajduje się duża liczba dodatków często nakład danego rozszerzenia, który musi zostać wydany jest sporym wyzwaniem. Dlatego z tym większą przyjemnością informujemy, że z wydawnictwem Ares udało nam się porozumieć w sprawie możliwości wydania niewielkich nakładów tzw. Hero Packów, których cała grywalna zawartość zostanie przetłumaczona na język polski. Oznacza to, że jeśli zbierzemy zamówienia graczy na poziomie 120 sztuk taki dodatek zostanie wydany z polskimi komponentami.

W ten sposób w kilka miesięcy po premierze gry planujemy stopniowo wprowadzać do sprzedaży wspomniane Hero Pack’i, czyli dodatkowych bohaterów z dedykowaną kartą postaci i figurką wraz z kartami. Będą to między innymi – kapitan Victoria, nekromanta Onamor czy barbarzyńca Kroghan. Natomiast na horyzoncie już można dostrzec mrok wzbierający w dużym rozszerzeniu Zapada ciemność (Darkness Falls).

Wraz z premierą gry w sprzedaży dostępne będą także akcesoria, takie jak dodatkowe zestawy kości, plastikowe drzwi i skrzynie, metalowe monety, czy woreczki na żetony.

Wkrótce spodziewajcie się informacji o przedsprzedaży a także o związanej z nią niespodziance!

Wkrocz do świata Sword & Sorcery i stań się legendą!

Premiera gry planowana jest na drugą połowę roku.