15 stycznia 2018

Zapowiedź: Piaski Dorne

piaski_dorne_box

Piaski Dorne

Mamy przyjemność zapowiedzieć piąte już duże rozszerzenie do Gry o Tron LCG – Piaski Dorne. Nowy dodatek skupia się na Rodzie Martellów, który aż do teraz nie mógł zaspokoić swojej żądzy zemsty.

Martellowie otrzymują wiele kart, dzięki którym staną się jeszcze bardziej atrakcyjnym wyborem dla graczy. Inne Wielkie Rody także otrzymują dodatkowe karty, co w połączeniu z nową agendą i neutralnymi kartami fabuły sprawia, że Piaski Dorne wprowadzą poważne zamieszanie zarówno w grze turniejowej, jak i będą atrakcyjnym dodatkiem dla niedzielnych graczy.

gt30_a1_cardfan1

Niezachwiani, Nieugięci, Niezłomni

W nowym rozszerzeniu znajdziecie zarówno zupełnie nowe karty, jak i nowe wersje znanych już postaci, wprowadzających jednak nowe style gry dla frakcji Martellów i pomagających w pełni wykorzystać znane już taktyki. Poniżej prezentujemy przegląd ujawnionych kart z Piasków Dorne.

wojny-ktore-nadejda tyene
dorne doran
cierpliwosc cletus
nic-do-zarzucenia
na-rozkaz-ksiecia-dorana

Droga do zemsty

krolewski_wiec_okladka

Piaski Dorne pojawią się w sklepach w pierwszym kwartale tego roku – zgodnie z datą światowej premiery. Jednocześnie przypominamy, że już w ten czwartek swoją premierę ma najnowszy dodatek z cyklu Lot Wron – Królewski wiec, wspierający kluczowe mechaniki, dominujące w obecnym sezonie turniejowym.