26 lutego 2021

Załoga: W poszukiwaniu dziewątej planety znów nagrodzona!

clean_800x800_fb_zaloga

Dobre wiadomości z Francji! Załoga: W Poszukiwaniu dziewiątej planety otrzymała nagrodę L’As d’Or Jeu de l’Année Cannes w kategorii EKSPERT! To już kolejna nagroda obok Golden Geek Awards oraz Spiel des Jahres 2020 jaką zdobył ten tytuł.
Gra skradła także serca polskich graczy. Tym którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z tym tytułem śpieszymy z informacją, że dodruk pojawi się już w drugim kwartale tego roku. Będziemy informować, kiedy gra pojawi się bliżej naszych magazynów!
L'As d'Or Jeu de l'Année Cannes w kategorii gra zaawansowana

O grze Załoga: W poszukiwaniu dziewiątej planety

Astronauci poszukiwani! Naukowcy twierdzą, że na skraju Układu Słonecznego istnieje tajemnicza dziewiąta planeta. Jednak mimo usilnych prób, jak na razie nie udało się znaleźć jednoznacznych dowodów na jej istnienie. Dołącz do ekscytującej ekspedycji kosmicznej, mającej na celu ustalenie, czy te teorie to tylko mrzonki, czy może naprawdę uda się odkryć Dziewiątą Planetę.W tej kooperacyjnej logicznej grze karcianej macie do wykonania 50 różnych misji. Uda wam się jedynie wtedy, gdy będziecie działać jako zespół. By sprostać wyzwaniom i z sukcesem zakończyć misję, kluczowa będzie komunikacja – ale w przestrzeni kosmicznej wszystko może być trudniejsze niż się wydaje…
elementy_gry_640x514_zaloga