16 listopada 2016

Zagraj z nami na Gramy!

GRAMY_AGE

Już w ten weekend pojawimy się ze swoim stoiskiem na festiwalu Gramy w Gdańsku! Na tej jednej z największych planszówkowych imprez w Polsce będziecie mieli okazję zagrać w nasze najnowsze gry, wziąć udział w Wielkim Otwarciu Star Wars: Przeznaczenia i zaopatrzyć się w gry w wyjątkowych cenach.

To właśnie na Gramy po raz pierwszy zaprezentujemy Wiek Złodziei. Przyjdźcie i wcielcie się w bezwzględnych nikczemników, mistrzów złodziejskiego fachu i podstępnych złoczyńców. Gra pojawi się w sklepach w poniedziałek 21.11, tak więc Gramy to idealna okazja, aby spróbować swoich sił w tej przygodowej grze dla 2-4 graczy.

destiny_launch_layout

Kolejną atrakcją, którą dla Was przygotowaliśmy, jest Wielkie Otwarcie Star Wars: Przeznaczenie. To wyjątkowe wydarzenie jest skierowane do wszystkich fanów Star Wars – nie ważne, czy grasz w gry, oglądałeś tylko kilka filmów czy znasz na pamięć wszystkie książki z tego uniwersum – każdy fan Gwiezdnych Wojen znajdzie tu coś dla siebie! Więcej informacji o Wielkim Otwarciu możecie uzyskać zapisując się na wydarzenie na Facebooku.

To jeszcze nie koniec atrakcji, które przygotowaliśmy dla Was na Gramy! Poza pokazami Wieku Złodziei i Star Wars: Przeznaczenia będziecie mogli też zagrać w inne nowości. Ponieważ wiemy, że nam morzem nie brakuje fanów Lovecrafta, zapraszamy do gry w cieszącą się niebywałym powodzeniem Horror w Arkham: Grę karcianą i niezwykle klimatyczną Posiadłość Szaleństwa: Drugą edycję. Gry oczywiście będzie można także kupić na naszym stoisku.

Nie myślcie, że to już wszystko! Na Gramy nie zabraknie także wielu wyjątkowych promocji. Wyprzedaże, ostatnie sztuki (w tym gry, które już trudno zdobyć), atrakcyjne ceny, karty promo i gry w zestawach – wszystko to znajdziecie na naszym stoisku. Przyjdźcie i wybierzcie coś dla siebie z naszego szerokiego asortymentu!