9 października 2017

X-Wing: Najemne Zbiry

swx73_box_left_legal

Z przyjemnością informujemy, że wkrótce pojawi się nowy dodatek do gry Star Wars: X-WingNajemne Zbiry. Zestaw wprowadza nowe karty Tytułów i inne ulepszenia rozwijające wszechstronność Kihraxzów i StarViperów oraz modele statków w nowych barwach. Aby zoptymalizować możliwości, które oferują nowe dodatki, w zestawie znajdują się także karty pilotów, którzy jak nikt inny będą w stanie najlepiej wykorzystać maszyny w polowaniu na nagrody.

Najemne Zbiry wprowadzają 2 figurki myśliwców, 8 kart statków, 12 ulepszeń i 4 karty stanów. W zestawie znajdują się również arkusze manewrowe, podstawki i żetony niezbędne, aby wysłać nowych najemników do walki w twoim imieniu.

swx73_spread

Najlepszy czarnorynkowy sprzęt

Będąc najemnym pilotem pracującym dla galaktycznych szumowin i łotrów, musisz być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami technologicznymi. Każda nowa bron jest inwestycją w przyszłość; każde nowe ulepszenie to szansa na zdobycie przewagi nad rywalami. A myśliwce Najemnych Zbirów dają wiele niespotykanych dotąd możliwości.

starviper vaksai

Oba Tytuły są nie-unikatowe i umożliwiają myśliwcom Kihraxz i StarViper wyjście poza znane schematy. Vaksai pozwala uzbroić Kihraxza w 3 różne Modyfikacje, każda tańsza o 1. Dzięki temu statek będzie mógł zyskać ulepszenia Beczki, jak i Sterowanie wektorem ciągu, co polepszy jego manewrowość w ciężkich bitwach, lub zwiększyć swoją wytrzymałość Osłonami impulsowymi.

swx73_plastic-ships

Z kolei StarViper Mk. II obniża koszt załogi o 3, jednak zmusza pilotów, aby wykonywali beczki 1 z lekkim skrętem, zamiast prosto.

Ta modyfikacja może nie sprzyjać niedoświadczonym pilotom, ale weterani przestworzy szybko się do niej dostosują. A co więcej, będą zachwyceni dodatkowymi ulepszeniami, w które statek zostanie zaopatrzony teraz, kiedy dostępne będą dodatkowe punkty.

Wykonaj robotę

viktor_hel

Kiedy flota jest już pełna Kihraxzów i StarViperów, potrzeba pilotów, którzy by nimi sterowali. Najemne Zbiry wprowadzają 8 kart statków, w tym 4 unikatowych asów i asortyment zabójców i maruderów. To mieszana załoga, która poza byciem najemnikami nie ma ze sobą wiele wspólnego. Jednak reprezentują zbiór najlepszych umiejętności, jakie można wynająć, by myśliwce wykazały się w bitwie.

Przykładowo Viktor Hel nie jest tak dobrze znanym łowcą nagród, jak Boba Fett, Bossk czy Dengar, ale zebrał już wystarczająco dużo nagród, by połowicznie przejść na emeryturę i porzucić swoją pracę – żyje, by przekazywać swoją historię.

Część swoich zdolności przetrwania Viktor Hel zawdzięcza zdolności pilotowania myśliwców Kihraxz, czterem punktom poszycia i punktowi osłony, a także zdolności, która sprawia, że przeciwnik nie będzie zbyt chętny, by atakować Viktora swoimi najlepszymi statkami. Za każdym razem, kiedy Viktor Hel broni się przed atakiem, rzucając inną ilością kości niż 2 – zmusza przeciwnika, aby otrzymał on żeton stresu.

Podobnie jak nowe tytuły i ulepszenia, tak samo nowy pilot otwiera nowe sposoby dostosowania twoich statków do bitwy.

swx73_ship-build_viktor-hel

Wart każdego kredytu

Najemne zbiry oferują wiele nowych możliwości przekształcenia sposobów korzystania z myśliwców. Stają się one bardziej wszechstronne, efektywne, lepiej dostosowują się do indywidualnego stylu gry gracza i są bardziej zabójcze niż dotychczas.

Bez względu na to, czy jesteś zwolennikiem Szumowin czy Złoczyńców, a może właśnie stanąłeś na czele przestępczego imperium, z pewnością dostrzeżesz wiele korzyści z usług najemnych statków, ich ulepszeń i stanów.

Najemne zbiry pojawią się w sklepach w IV kwartale 2017!