14 listopada 2016

Wzywa Cię Przeznaczenie

swd01-03_boxes

Udostępniamy instrukcję do Star Wars: Przeznaczenie.

Dołącz do największych bohaterów i złoczyńców odległej galaktyki i rozstrzygnij widowiskowe starcia w świecie Gwiezdnych Wojen! W grze Star Wars: Przeznaczenie możecie wybrać swoje ulubione postaci z sagi i sprawdzić, jak poradzą sobie podejmując wyzwanie od najróżniejszych przeciwników. Czy Vader mógł jednak pokonać Luke’a? Kto jest silniejszy – Hrabia Dooku czy Obi-Wan Kenobi? Czy pojedynek Rey i Kylo Rena mógł potoczyć się inaczej?

swd01_cardfan_022233

Dzięki Star Wars: Przeznaczeniu możecie przekonać się, jak mogły potoczyć się losy galaktyki. Przyjdźcie na Wielkie Otwarcie do swojego ulubionego sklepu z planszówkami (lista miejsc, w których odbywa się wydarzenie jest dostępna tutaj) i odkryjcie nową, kościano-karcianą grę Star Wars: Przeznaczenie jeszcze przed jej oficjalną premierą. Żeby lepiej przygotować się na to niezwykłe wydarzenie już dzisiaj możecie zapoznać się z instrukcją do gry:

Star Wars: Przeznaczenie - instrukcja (Kylo Ren) (9.5 MB)

Jedi, Sith, przemytnik czy dowódca? Wybierz swoją postać i zmierz się z emocjonujących walkach w grze Star Wars: Przeznaczenie. Wielkie Otwarcia odbędą się już w ten weekend w całej Polsce!