9 października 2017

Wyniki Mistrzostw Polski

Z wielką przyjemnością możemy ogłosić oficjalne wyniki Mistrzostw Polski w Catan i Mistrzostw Polski w Star Wars: Przeznaczenie. Po długich bojach i zażartej rywalizacji w przyjaznej atmosferze fair-play, zwycięzcy zajęli miejsca na podium. Poniżej prezentujemy ostateczne wyniki finałów.

catan_omp_2017_600

Catan

catan

Czterema najlepszymi książętami Catanu zostają:

1. Andrzej Rabczuk – pierwsze miejsce: zwycięzca otrzymuje bilet na Mistrzostwa Świata w Barcelonie, grę planszową Wiek Złodziei oraz bon o wartości 500 zł.

2. Michał Juraszek – drugie miejsce: za zajęcie drugiego miejsca, Pan Michał Juraszek otrzymuje bilet na Mistrzostwa Świata w Barcelonie, grę planszową Andromeda oraz bon na gry o wartości 250 zł.

3. Bartosz Godawski – trzecie miejsce: nagrodami z trzecie miejsce są Ragers: Mistrzowie Areny oraz bon o wartości 250 zł do jednorazowego wykorzystania w naszym sklepie internetowym lub stacjonarnym.

4. Paweł Stangenberg – za zajecie zaszczytnego czwartego miejsca, finalista otrzymał bon na gry o wartości 100 zł.

Serdecznie gratulujemy wszystkim finalistom, a Panom Andrzejowi Rabczukowi i Michałowi Juraszkowi życzymy powodzenia na Mistrzostwach Świata w Barcelonie!

Star Wars: Przeznaczenie

IMG_8031

Moc była silna w graczach w tym roku! Oto zwycięzcy turnieju:

1. Jakub Niedźwiedź zostaje niekwestionowanym Mistrzem Polski w Star Wars: Przeznaczenie. Wygrywa on wyjazd do Stanów Zjednoczonych na Mistrzostwa Świata!

2. Wojciech Wiśniewski był o krok od zwycięstwa i zajął ostatecznie drugie miejsce! Gratulacje!

3. Kamil Siwak i Krzysztof Jurek zajmują ex aequo 3. miejsce. Gratulujemy!