14 kwietnia 2023

Wojna o Pierścień: Gra karciana VS samodzilny scenariusz Szczęście i szaleństwo – premiery dwóch karcianych pozycji

WOP_GK_AHC_SiS_premiera_800x1000

Długo oczekiwane, ale nareszcie trafiają do Waszych łapek! Wojna o Pierścień: Gra karciana oraz najnowszy samodzielny scenariusz Szczęście i Szaleństwo już znikają ze sklepowych półek.

Wojna o Pierścień: Gra karciana

WOP_karciany_karty_promo_800x800W grze Wojna o Pierścień: Gra karciana od 2 do 4 graczy rywalizuje w dwóch zespołach: Cień kontra Wolne Ludy. Każdy gracz posiada unikalną talię kart, reprezentującą mocne i słabe strony różnych frakcji biorących udział w wojnie. Wolne Ludy desperacko próbują ukończyć swoją misję zniszczenia Jedynego Pierścienia, jednocześnie broniąc swoich ojczyzn. Cień musi zaatakować szybko i zdecydowanie lub powoli szerzyć zepsucie i sprowadzić na Froda ból, cierpienie i żal z powodu utraty Towarzyszy.

Szczęście i Szaleństwo

W tym emocjonującym scenariuszu, do gry karcianej Horror w Arkham, od 1-4 badaczy musi zaplanować i przeprowadzić śmiały skok na kasyno. Waszym celem jest Źródło szczęścia, tajemniczy artefakt, który pozwala manipulować szczęściem (dosłownie) i przechylać jego szalę na swoją korzyść. Podobnie jak w przypadku wcześniejszych scenariuszy, także i ten możecie rozegrać zarówno jako osobno, jak i wplatając go w dowolną kampanię. Co więcej, część zawartości zyska dodatkowe efekty jeśli wykorzystacie ten dodatek jako historię poboczną w kampanii Szkarłatne klucze!

HwA_Lcg_Szczęście_i_Szaleństwo_Wachlarz_Kart_2