24 lipca 2019

Władca Pierścieni LCG: dodruk już wkrótce!

wladca_pierscieni_lcg_box

Jeszcze w tym roku spodziewamy się dodruku gry podstawowej Władca Pierścieni LCG. Dodatkowo w najbliższej edycji Druku na Żądanie pojawi się możliwość zamówienia małego cyklu Cienie Mrocznej Puszczy oraz cyklu Haradrimów.

O serii Władca Pierścieni LCG

We Władcy Pierścieni: Grze karcianej gracze prowadzą drużynę śmiałków, odbywających niebezpieczną wyprawę po świecie Śródziemia. Od jasnych pól Shire’u po niebezpieczne ścieżki Mrocznej Puszczy, i po potężne królestwa Gondoru i Rohanu, znani z książek bohaterowie przyłączają się do zmagań z Mrocznym Władcą, Sauronem.

lotr-lcg-threatdial

Władca Pierścieni: Gra karciana jest grą kooperacyjną dla 1-2 graczy, działających wspólnie, aby pokonać scenariusz, rozgrywający się samoistnie zgodnie z zasadami gry. Jeśli gracze posiadają drugą kopię tego zestawu podstawowego, w grze może uczestniczyć do 4 graczy. Władca Pierścieni jest Żywą Grą Karcianą® – w nowych dodatkach będą regularnie wprowadzane nowe karty i wyprawy, pozwalające graczom samodzielnie zmieniać zawartość tego zestawu lub tworzyć całkowicie oryginalne talie.

Przeżyj przygody w Śródziemiu!