7 lipca 2017

Wielka wakacyjna wyprzedaż!

wyprz-slider

Zabierz grę na wakacje – lekkie i przyjemne tytuły w wyjątkowo atrakcyjnych cenach w sam raz na podróż i letni wyjazd. Przecenione tytuły to Jolly Roger i Lords of War: Władcy Wojny. Obie gry mieszczą się w niewielkich pudełkach i w obie możecie rozegrać pełną emocji, szybką partię z przyjaciółmi.

jolly_roger_box_full_jpgJolly Roger

W Jollym Rogerze każdy z Was zostanie piratem: jedna osoba kapitanem, jedna kwatermistrzem, a reszta szeregowymi wilkami morskimi. Kapitan wybiera cel kolejnej wyprawy, a kwatermistrz dzieli łupy. Kapitan i jego prawa ręka muszą jednak uważać, bo jeśli pozostali gracze nie będą zadowoleni z ich wyborów, nie będą się wahać przed wznieceniem buntu i obaleniem starego kapitana!

Jolly Roger to szybka gra imprezowa dla 3-6 graczy, w której łupieżcze wyprawy to tylko połowa zabawy w piratów!

Cena: 59,90 24,90

 

jolly_roger_fan_png

Orkowie_kontra_KrasnoludyLords of War: Władcy Wojny

Wybierz jedną z sześciu unikatowych frakcji, z których każda prezentuje inny styl gry, i wyrusz na wojnę. W Lords of War: Władcach Wojny każdy gracz dowodzi jedną armią i w każdej turze wystawia do gry nowe jednostki. Zasady są jasno przedstawione na jednym arkuszu i po szybkim zapoznaniu się z nimi można od razu zacząć rozgrywkę.

Uwaga! Do każdej gry dołączono również papierową matę, na której możecie komfortowo prowadzić swoją wojnę.

Cena: 24,90 9,90:

- Orkowie kontra krasnoludy

- Templariusze kontra nieumarli

- Jaszczuroludzie kontra elfy

low_wachlarz2