13 lutego 2019

Waste Knights: szkic kampanii jest online!

Już 19. lutego start kampanii Waste Knights: Second Edition na Kickstarterze. Zachęcamy Was do zapoznania się ze szkicem kampanii, który znajdziecie pod tym linkiem: http://bit.ly/waste_knights

Korzystając z okazji chcieliśmy przypomnieć, że wersja polska gry podstawowej będzie dostępna od samego początku niezależnie od liczby wsparć z Polski, natomiast odblokowane cele (Stretch goals) zostaną zrealizowane w polskiej wersji językowej przy 400 wspierających z Polski.

Decyzję, w jakiej wersji językowej chcecie otrzymać grę, będziecie mogli podjąć po zakończeniu kampanii, kiedy uruchomiony zostanie pledge manager.

box3D_800x800Waste Knights: Second Edition to postapokaliptyczna gra przygodowa dla 1-4 graczy osadzona w dystopijnej przyszłości i inspirowana kultowymi filmami oraz książkami post-apo. Dekady temu eksperymenty potężnej korporacji doprowadziły do ruiny kontynent australijski zaludniając go zmutowanymi bestiami, ofiarami nieudanych eksperymentów biotechnologicznych oraz pozbawionymi kontroli cybernetycznymi monstrami.

Waste Knights: Second Edition jest tytułem, w którym największą rolę odgrywa przygoda oraz indywidualne historie każdego z rycerzy przeżywane na pustkowiach Australii. Gracze będą mieli wpływ na przebieg gry podejmując się różnych Misji i dokonując fabularnych wyborów, które zmienią rozgrywkę nie tylko dla nich, ale także dla pozostałych uczestników. Sercem każdej rozgrywki jest Księga Misji – gracze znajdą w niej zarówno Misje Fabularne, jak i Misje Strategiczne, które wrzucą ich w sam środek konfliktu lub postawią przed nimi niemal niemożliwe do wykonania zadanie. Niektóre Misje będą wymagały ścisłej współpracy, podczas gdy w innych gracze staną naprzeciwko siebie w brutalnym wyścigu po zwycięstwo.