22 maja 2019

Waste Knights: Pledge Manager już w czerwcu!

Już w czerwcu na platformie Gamefound, stworzonej przez Awaken Realms uruchomimy Pledge Manager’a dla gry Waste Knights: Second Edition. Dzięki temu wspierający będą mogli dokonać finalizacji swojego zamówienia, a osoby, które przegapiły lub nie zdecydowały się wesprzeć projektu na Kickstarterze będą mogły skorzystać z opcji tak zwanego Late Pledge, czyli możliwości zamówienia gry w przedsprzedaży już po zakończeniu oficjalnej kampanii.

W marcu tego roku na platformie Kickstarter zakończyła się kampania gry Waste Knights: Second Edition.  Dzięki wsparciu ponad 4400 Wspaniałych wspierających z całego świata, udało nam się zrealizować ponad 840% celu i tym samym zebrać niemal $338,000 środków na realizację gry.

Link do kampanii znajdziecie TUTAJ.

box3D_800x800Waste Knights: Second Edition to postapokaliptyczna gra przygodowa dla 1-4 graczy osadzona w dystopijnej przyszłości i inspirowana kultowymi filmami oraz książkami post-apo. Dekady temu eksperymenty potężnej korporacji doprowadziły do ruiny kontynent australijski zaludniając go zmutowanymi bestiami, ofiarami nieudanych eksperymentów biotechnologicznych oraz pozbawionymi kontroli cybernetycznymi monstrami.

Waste Knights: Second Edition jest tytułem, w którym największą rolę odgrywa przygoda oraz indywidualne historie każdego z rycerzy przeżywane na pustkowiach Australii. Gracze będą mieli wpływ na przebieg gry podejmując się różnych Misji i dokonując fabularnych wyborów, które zmienią rozgrywkę nie tylko dla nich, ale także dla pozostałych uczestników.