10 lipca 2019

Waste Knights: Late pledges już dostępne!

Przegapiliście kampanię Waste Knights: Second Edition na Kickstarterze? Nic straconego! Już teraz możecie zdecydować się na tzw. Late Pledge, czyli późne wsparcie gry poprzez serwis Gamefound.

box3D_800x800Macie możliwość otrzymania takiej samej zawartości, co wspierający na Kickstarterze. Poza bazową wersją gry ze wszystkimi odblokowanymi celami możecie zdecydować się na rozszerzenia Dogs of War, Remnants of Civilization czy Through the Waste, a także za kwotę $7 nabyć Złomiarza - figurkę wraz z kartami, która była nagrodą za wsparcie kampanii w pierwszych 24 godzinach. Umożliwiliśmy fanom dokupienie osobno także dedykowanego notatnika Outback Chronicles jak również dodatkowego zestawu kości.

veteran1

Jeżeli wybierzecie produkt Veteran of the Waste znajdziecie w nim wersję bazową gry, trzy wspomniane rozszerzenia oraz dedykowany notatnik.

Jeżeli jesteście w gronie osób, które wsparły kampanię na Kickstarterze – zaglądnijcie do skrzynki mailowej, powinniście otrzymać już zaproszenie do sfinalizowania zamówienia na platformie Gamefound.

Grę oczywiście możecie nabyć w języku polskim. Zamówienia możecie składać do 30. września 2019.

Przejdź do Gamefound>>