14 marca 2019

Waste Knights – kampania na Kickstarterze oficjalnie zakończona

Wczoraj o północy zakończyła się kampania Waste Knights: Second Edition na platformie Kickstarter.  Jesteśmy bardzo szczęśliwi, bowiem zaufało nam ponad 4400 Wspaniałych wspierających z całego świata. Zrealizowaliśmy ponad 840% celu i tym samym zebraliśmy niemal $338,000 środków.

Nie udałoby się to jednak bez Waszego wsparcia! Aż 527 Polaków uwierzyło w nasz projekt – serdecznie DZIĘKUJEMY!

thank_you_pol

box3D_800x800

Link do kampanii znajdziecie TUTAJ.

Waste Knights: Second Edition to postapokaliptyczna gra przygodowa dla 1-4 graczy osadzona w dystopijnej przyszłości i inspirowana kultowymi filmami oraz książkami post-apo. Dekady temu eksperymenty potężnej korporacji doprowadziły do ruiny kontynent australijski zaludniając go zmutowanymi bestiami, ofiarami nieudanych eksperymentów biotechnologicznych oraz pozbawionymi kontroli cybernetycznymi monstrami.

Waste Knights: Second Edition jest tytułem, w którym największą rolę odgrywa przygoda oraz indywidualne historie każdego z rycerzy przeżywane na pustkowiach Australii. Gracze będą mieli wpływ na przebieg gry podejmując się różnych Misji i dokonując fabularnych wyborów, które zmienią rozgrywkę nie tylko dla nich, ale także dla pozostałych uczestników. Sercem każdej rozgrywki jest Księga Misji – gracze znajdą w niej zarówno Misje Fabularne, jak i Misje Strategiczne, które wrzucą ich w sam środek konfliktu lub postawią przed nimi niemal niemożliwe do wykonania zadanie. Niektóre Misje będą wymagały ścisłej współpracy, podczas gdy w innych gracze staną naprzeciwko siebie w brutalnym wyścigu po zwycięstwo.