13 stycznia 2020

Wampiry wkraczają do Polski! Zapowiadamy kampanię Masters of the Night na Kickstarterze!

 Wladcy_Nocy_box3d_left

Wydawnictwo Galakta z dumą ogłasza Polską wersję gry „Masters of the Night” o Polskim tytule „Władcy Nocy”, która jutro startuje z kampanią na platformie Kickstarter. Oryginalnym wydawcą jest Ares Games we współpracy z Igrology. Galakta będzie Polskim dystrybutorem, jak i patronem Polskiej wersji edycji Kickstarter. Kampania potrwa 23 dni.

Zajrzyjcie na szkic kampanii TUTAJ. Kampania startuje jutro o 15:00. Aby nie przeoczyć startu, kliknijcie na kampanii „Notify me on launch”.

belka wladcy nocy

Z pustki bezczasowego snu budzi was turkot kół pociągu. Zdajecie sobie sprawę, że przybyliście w nowe miejsce – miejsce, które wkrótce stanie się Waszym schronieniem lub ostatnim grobem, w którym spocznie cała Wasza rodzina. Wasza obecna sytuacja jest nie do pozazdroszczenia – musicie ukrywać się w wagonie bagażowym wewnątrz wypełnionych ziemią skrzyń. Jednak ten podły stan jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo rodzinie – przynajmniej do czasu, gdy jej wszyscy członkowie otrząsną się z wiekowego odrętwienia. Śniliście o wiele za długo – lata, może całe dekady. Czas ponownie wziąć sprawy w swoje ręce.

Jak zmienił się świat podczas Waszej nieobecności? Zasłona ukrywająca prawdę o Waszym istnieniu przed śmiertelnikami – czy wciąż pozostaje silna? Czy agenci Inkwizycji nadal przeczesują świat w poszukiwaniu śladów Waszej działalności? A co najważniejsze – czy to miasto ulegnie Waszej woli, jak wiele innych przed nim? Najpierw będziecie walczyć o przetrwanie, potem o władzę, a wreszcie o dominację.

Los wygnał Was z zamków i krypt wiele lat temu. W nowym stuleciu jesteście wędrowcami nieustannie poszukującymi nowego domu, nowych sług i świeżej gorącej krwi.

belka wladcy nocy

Władcy nocy to gra jednoosobowa lub kooperacyjna – od jednego do pięciu graczy reprezentuje tę samą stronę, dzieląc zwycięstwo lub przegraną. Gracie jako członkowie klanu wampirów powoli odzyskującego swą dawną potęgę. Z pomocą sług będziecie walczyć z agentami Inkwizycji, wlewać strach w serca ludzi podczas polowań i kreślić piętna grozy w różnych dzielnicach miasta, a wszystko to w ramach przygotowań do rytuału Krwawego Księżyca, który ostatecznie umocni Waszą władzę w mieście i przypieczętuje jego los. Lecz strzeżcie się – im dłużej przygotowujecie rytuał, tym trudniej go ukończyć. Wasi wrogowie nieustannie Was szukają, a kiedy Was znajdą, nawet wampirza magia może ich nie powstrzymać.