9 listopada 2022

W grocie Króla Gór – instrukcja na stronie

WGKG__instrukcja_800x1000

Werbuj trolle z hordy, aby stworzyć stale potężniejące, wyjątkowe źródło zasobów, które pozwoli ci realizować obraną strategię. Zakładaj warsztaty, aby zapewnić sobie wszechstronność i rzucaj czary, które nagną los do twojej woli. Z myślą o koronie zdobywaj honor poprzez wydobywanie z tuneli coraz cenniejszych minerałów, przewożenie posągów przez własne tunele jak najbliżej serca góry (w idealnej sytuacji na pasujące cokoły klanowe) oraz poświęcanie wielkich grot o oszałamiających  rozmiarach. Kiedy nadejdzie chwila koronacji, zwycięży przywódca o największym honorze. Właśnie on zostanie obwołany Królem Gór i obejmie władzę nad zjednoczonymi klanami!

Właśnie opublikowaliśmy instrukcję, do pobrania tutaj:

W Grocie Krola Gor Instrukcja Pl Web (25.6 MB)

O grze

Wojna rozstrzygnęła się całe pokolenia temu. Gnomy, nasi znienawidzeni wrogowie, wyparły nas z rodowej siedziby pod górą. Od tamtej pory tułaliśmy się w dziczy próbując przetrwać mimo mrozu i głodu. Jednak ostatnio coś się zmieniło. Czuć to w kościach. Góra zapadła się pozbawiona ducha naszego ludu, który utrzymywał ją w całości. Pogrzebała rywali pod zwałami skał, biorąc niemy odwet za nasze dawne krzywdy. Niedobitki Gnomów uciekły, zaś zawalone masą kamieni groty, które tworzyły nasz starożytny dom, wzywają do powrotu. Najwyższy czas odpowiedzieć na ów zew. Pazurem i młotem, znojem i magią powrócimy do domu, zaś nasz dom powróci do nas.

Jako poważany przywódca zdobywaj poparcie trolli z klanów Błota, Ognia, Lodu i Księżyca. Kop tunele bogate w kamień, żelazo i klejnoty. Drąż rozległe pomieszczenia i zmieniaj je w wielkie groty. Wydobywaj posągi starożytnych i z pomocą klanów przywracaj im dawną świetność, stawiając jak najbliżej serca góry. Wzbierająca lawina trolli powracających do domu będzie potężnieć wraz z postępem odbudowy naszego królestwa. Przemoże i porwie wszystko na swej drodze, aż jeden przywódca wybije się nad pozostałych i zasłuży na tytuł Króla Gór!