11 września 2019

VOLT: Zapowiedź

volt_3d

Dzisiejszego wieczoru będziemy świadkami starcia najwspanialszych stalowych gladiatorów obecnego sezonu Ligi Walk Robotów (RFL).

Roboty bojowe już wyjeżdżają na arenę. Publiczność głośno domaga się akcji rozświetlonej wiązkami laserów. Na pewno to finałowe starcie będzie od nich wręcz błyszczeć! Operatorzy już przyszykowali swoje aparatury. Przygotujcie się na zupełnie nowy poziom cybernetycznego zniszczenia. W końcu tylko jeden operator może sięgnąć po tytuł mistrza.

NIECH ROZPOCZNIE SIĘ STARCIE!

 

W stworzonej przez Emersona Matsuuchi grze VOLT, 2-4 graczy równocześnie programuje roboty bojowe, które toczą ze sobą bój na arenie. Programowanie, to po prostu odpowiednie rozmieszczenie, w tajemnicy przed rywalami, trzech kości, które wskazują jak robot będzie się poruszał i w którym kierunku będzie strzelał. Dzięki swym prostym zasadom szkoleniowym, do pierwszej rozgrywki w VOLT można przystąpić już po kilku minutach. To doskonała pozycja familijna, w trakcie której czeka Was naprawdę wiele dobrej zabawy!

VOLT_rozkladDzięki licznym kartom modułów, które można dołączyć do robotów w zaawansowanej wersji gry, oraz różnorodnym arenom, VOLT przez długi czas zapewnia nowe wyzwania, nawet dla graczy, których wcale nie jest tak łatwo zadowolić. Dostępny w grze moduł Sztucznej Inteligencji pozwala utrzymać emocje na najwyższym poziomie nawet wtedy, gdy w rozgrywce nie bierze udziału komplet graczy. Nie zapominajmy także o zasadach Mistrzostw Ligi Walk Robotów, dzięki którym czterej gracze mogą stoczyć bój o upragniony tytuł mistrza.

Gra VOLT będzie dostępna w sklepach w IV kwartale tego roku. Więcej informacji o przedsprzedaży już wkrótce!