19 listopada 2019

VOLT: Zapowiedź cz.4 – Tokio i Volt

Witajcie w Tokio!

Właśnie teraz, bez zbędnej zwłoki, rozpoczyna się widowisko. Jak wiadomo, żadna wizyta w Ogrodzie chromokwiatu nie obejdzie się bez walki! Pora uruchomić ściany energii! Niczym filigranowe szklane rzeźby wznoszą się nad areną, oświetlając ją delikatną, niebieską poświatą.

Board-Tokio_web-768x768

Jednak to miejsce słynie nie tylko ze swojego zapierającego dech w piersi piękna – zatwardziali miłośnicy sportu także znajdą tu wiele ciekawych rzeczy. Ściany energii to istna rewolucja w zakresie budowy aren sportowych, zmieniająca wszystko dla operatorów. Tutaj niczego się nie osiągnie bezmyślnymi atakami – wymagana jest gracja i precyzja oraz umiejętne wykorzystanie przeszkód rozsianych na naszym polu bitwy.

Jak na razie najlepiej w wykorzystaniu ścian obecnych na arenie na swoją korzyść radzi sobie drużyna z Nippon Electrics. Opracowany przez tę ekipę innowacyjny kontroler ścian sprawia, że ich robot to prawdziwy władca ścian energii.

volt_nippon

O wilku mowa – nadchodzi mistrz panujący nad Tokio! Nikt nie może się z nim równać! Przepełniony energią VOLT!!!

Volt_Trailer-Illu-768x885

Dzięki niespodziewanemu przechodzeniu przez ściany energii Volt raz za razem krzyżuje plany swoich rywali. Jego wyższość technologiczna sieje postrach pośród przeciwników. Wygląda na to, że nasz czempion jest przekonany, że do swojej kolekcji doda dziś kolejny tytuł. Jednak dotarły do nas pogłoski, że jego rywale planują połączyć swoje siły, aby wreszcie zakończyć jego nieprzerwane pasmo zwycięstw.

Z całą pewnością zanosi się ekscytująca potyczka pełna finezji i zdrady.

Niech rozpocznie się bitwa!

O grze Volt

volt_3dW grze Volt każdy gracz wciela się w rolę operatora kontrolującego robota bojowego, walczącego z rywalami na arenie. Poprzez programowanie swych działań na trzy ruchy naprzód gracze starają się przewidzieć poczynania innych robotów i próbują zniszczyć przeciwników, bądź utrzymać kontrolę nad zapewniającymi punkty zwycięstwa polami na arenie.

Gra Volt zawiera niezwykle proste zasady szkoleniowe, a do tego zapewnia doświadczonym graczom wiele różnych modułów, sprawiających, że ich potyczki są jeszcze bardziej ekscytujące i bezlitosne.

Zaplanuj swoje poczynania na trzy ruchy naprzód i szybko złap numer startowy, aby dzięki temu Twój robot mógł poruszać się i strzelać w idealnym momencie. Spychaj inne roboty do głębokich dołów, albo strzelaj do nich ze swoich laserów, aby zdobywać za to wszystko punkty zwycięstwa. Brzmi banalnie? To proste, no, przynajmniej na poziomie zasad. Jednak zniszczenie innych bez uszkadzania własnego robota to niemałe wyzwanie. Na szczęście zniszczone roboty nie muszą długo czekać, aby powrócić na arenę walk. Po prostu restartują się na początku kolejnej rundy!