2 października 2019

VOLT: Zapowiedź cz.2 – Rzym i Merkury

Witajcie w Rzymie, ojczyźnie gladiatorów!

Widzę, że wielu fanów tłumnie przybyło dziś, by na własne oczy zobaczyć, co przygotowaliśmy na Aquadromie! Moi drodzy, szykujcie się na iskrzące zwarcia i prawdziwy zalew emocji! Gdy ogromne roboty bojowe niespodziewanie lądują w wodzie, towarzyszy temu istne aquashow, mogące konkurować z najlepszymi pokazami fontann. Jak na razie rekordzista był w stanie poważnie zmoczyć widzów do szóstego rzędu włącznie, także mam nadzieję, że zabraliście ubrania na przebranie!

Board-Rome_web-768x768

Słyszycie ich, dzielni operatorzy? Kończcie smarowanie trybów, dokręcanie śrub i szykowanie broni. W końcu kogoś z Was na pewno czeka dzisiaj kąpiel!

Niech Wam przez myśl nawet nie przemknie nadzieja na to, że będziecie bezpieczni i jakimś cudem uda się Wam uniknąć naszej wypełnionej wodą fosy – nasz mistrz doskonale znany jest ze spychania przeciwników w toń przy pomocy swej armatki wodnej. Oto i on, ogromna masa nierdzewnej stali, istne tsunami naszej areny: MERKURY!!!!

Mercury_Trailer-Illu-768x581

Dzisiejsze starcie jest wyjątkowe, gdyż to nie tylko pojedynek o tytuł mistrzowski. Zwycięzca będzie miał okazję na podpisanie intratnego kontraktu reklamowego z Vulcan Pizza.

Sami doskonale wiecie, drodzy kibice, jak wspaniała jest Vulcan Pizza! W przerwie reklamowej nasz sponsor zaprasza wszystkich fanów RFL na gorący kawałek pizzy, prosto z pieca! I to nie byle jaki kawałek – na ich sztandarową pozycję – ognisty „Wulkan”, który dzięki zawartości specjalnego sosu chili przyczynił się już do kilku interwencji medycznych. Nie odstrasza to jednak miłośników mocnych doznań, których nie brakuje. W końcu nasi fani łatwo się nie poddają, prawda?

volt_vulvanpizza

Jednak dość już gadania – pora na walkę! Niech ziemia drzy, promienie laserów błyskają, a rozbryzgi wody przecinają powietrze – przekonajmy się, które z robotów spoczną dziś w morskim grobowcu!

O grze Volt

volt_3dW grze VOLT autora Emersona Matsuuchi, twórcy Reef oraz serii Century, każdy gracz wciela się w rolę operatora kontrolującego robota bojowego, walczącego z rywalami na arenie. Poprzez programowanie swych działań na trzy ruchy naprzód gracze starają się przewidzieć poczynania innych robotów i próbują zniszczyć przeciwników, bądź utrzymać kontrolę nad zapewniającymi punkty zwycięstwa polami na arenie.

Gra Volt zawiera niezwykle proste zasady szkoleniowe, a do tego zapewnia doświadczonym graczom wiele różnych modułów, sprawiających, że ich potyczki są jeszcze bardziej ekscytujące i bezlitosne.

VOLT_rozklad

Zaplanuj swoje poczynania na trzy ruchy naprzód i szybko złap numer startowy, aby dzięki temu Twój robot mógł poruszać się i strzelać w idealnym momencie. Spychaj inne roboty do głębokich dołów, albo strzelaj do nich ze swoich laserów, aby zdobywać za to wszystko punkty zwycięstwa. Brzmi banalnie? To proste, no, przynajmniej na poziomie zasad. Jednak zniszczenie innych bez uszkadzania własnego robota to niemałe wyzwanie. Na szczęście zniszczone roboty nie muszą długo czekać, aby powrócić na arenę walk. Po prostu restartują się na początku kolejnej rundy!

Poznaj także Ogara >>