3 grudnia 2019

VOLT: Wyjątkowa przedsprzedaż ruszyła!

Wydawnictwo Galakta ogłasza premierę elektryzującej gry o programowaniu i zniszczeniu: przed Państwem – VOLT! Emocjonujące starcia robotów na arenie dla 2-4 grac… operatorów! Premierę ogłaszamy na środę 11.12.2019r.

O grze Volt:

volt_3dW grze Volt każdy gracz wciela się w rolę operatora kontrolującego robota bojowego, walczącego z rywalami na arenie. Poprzez programowanie swych działań na trzy ruchy naprzód gracze starają się przewidzieć poczynania innych robotów i próbują zniszczyć przeciwników, bądź utrzymać kontrolę nad zapewniającymi punkty zwycięstwa polami na arenie.

Gra Volt zawiera niezwykle proste zasady szkoleniowe, a do tego zapewnia doświadczonym graczom wiele różnych modułów, sprawiających, że ich potyczki są jeszcze bardziej ekscytujące i bezlitosne.

Zaplanuj swoje poczynania na trzy ruchy naprzód i szybko złap numer startowy, aby dzięki temu Twój robot mógł poruszać się i strzelać w idealnym momencie. Spychaj inne roboty do głębokich dołów, albo strzelaj do nich ze swoich laserów, aby zdobywać za to wszystko punkty zwycięstwa. Brzmi banalnie? To proste, no, przynajmniej na poziomie zasad. Jednak zniszczenie innych bez uszkadzania własnego robota to niemałe wyzwanie. Na szczęście zniszczone roboty nie muszą długo czekać, aby powrócić na arenę walk. Po prostu restartują się na początku kolejnej rundy!

volt_zetony

Gra została bardzo ciepło przyjęta na pokazach przedpremierowych na Targach Gra i Zabawa w Gdańsku, oraz na Planszówkach na PGE Narodowym w Warszawie.

Do zakupów dołączamy specjalne, akrylowe znaczniki min, dostępne tylko w zamówieniach przedpremierowych.

Gry szukajcie w naszym sklepiku, oraz w najlepszych sklepach z grami planszowymi