23 listopada 2019

VOLT Przedpremierowo na Targach Gra i Zabawa!

volt_3d

Wydawnictwo Galakta ma przyjemność zapowiedzieć przedsprzedaż gry VOLT, autorstwa Emersona Matsuuchiautora takich tytułów jak Reef czy Century korzenny szlak. 

Szukajcie naszego stoiska na Targi Gra i Zabawa w Gdańsku w ten weekend 23-24 listopada. Mamy dla Was bonusy w postaci specjalnych żetonów min dodawanych do egzemplarzy przedsprzedażowych

IMG_1854

O grze Volt

W grze Volt każdy gracz wciela się w rolę operatora kontrolującego robota bojowego, walczącego z rywalami na arenie. Poprzez programowanie swych działań na trzy ruchy naprzód gracze starają się przewidzieć poczynania innych robotów i próbują zniszczyć przeciwników, bądź utrzymać kontrolę nad zapewniającymi punkty zwycięstwa polami na arenie.

Gra Volt zawiera niezwykle proste zasady szkoleniowe, a do tego zapewnia doświadczonym graczom wiele różnych modułów, sprawiających, że ich potyczki są jeszcze bardziej ekscytujące i bezlitosne.

Zaplanuj swoje poczynania na trzy ruchy naprzód i szybko złap numer startowy, aby dzięki temu Twój robot mógł poruszać się i strzelać w idealnym momencie. Spychaj inne roboty do głębokich dołów, albo strzelaj do nich ze swoich laserów, aby zdobywać za to wszystko punkty zwycięstwa. Brzmi banalnie? To proste, no, przynajmniej na poziomie zasad. Jednak zniszczenie innych bez uszkadzania własnego robota to niemałe wyzwanie. Na szczęście zniszczone roboty nie muszą długo czekać, aby powrócić na arenę walk. Po prostu restartują się na początku kolejnej rundy!VOLT_rozklad