16 marca 2018

Tydzień Lovecrafta

81 lat temu zmarł pisarz, którego opowiadania na zawsze zmieniły nasze serca i wkręciły swoje macki w popkulturę, wywracając ją na lewą stronę. Aby uczcić pamięć o Howardzie Philipie Lovecrafcie przygotowaliśmy dla Was promocję na tytuły, od których zaczęła się ekspansja mrocznych mitów w świecie gier planszowych. Arkham czeka na badaczy, którzy odważą się zbadać jego mroczne tajemnice, muzeum otwiera nową, niepokojącą wystawę, a do Posiadłości Szaleństwa zawitała jakaś siła, która może pogrążyć świat w chaosie.

Gry w promocyjnych cenach możecie zakupić w naszym sklepie internetowym lub w jednym z zaprzyjaźnionych sklepów (lista po prawej stronie).

Gry objęte promocją:

horror_w_arkham

Horror w Arkham

Mamy rok 1926. Arkham Massachusetts. W całym mieście otwierają się wrota do niewyobrażalnie koszmarnych wymiarów. Z ich trzewi wydostają się ohydne stwory, które zaczynają nawiedzać noc.
Promocja obejmuje również dodatki:
- Koszmar z Dunwich
- Uniwersytet Miskatonic
- Czyhający w Progu
- Czarna Koza z Lasu
- Klątwa Czarnego Faraona (edycja poprawiona)
znak_starszych_bogow_400

Znak Starszych Bogów

Do muzeum zawitało zło z pustki pomiędzy światami!
W czasie długiej historii muzeum zwiedzający podziwiali niemającą sobie równych kolekcję starożytnych reliktów i egzotycznych ciekawostek z dalekich zakątków świata. W 1926 roku niewyobrażalne byty spoza czasu i przestrzeni zamierzają wykorzystać te artefakty, aby wkroczyć do naszego świata i sprowadzić koniec ludzkości.
Promocja obejmuje również dodatki:
- Nieznane Siły
- Omeny Lodu
- Omeny Głebin
alchemia_600

Posiadłość Szaleństwa: Zakazana Alchemia

W laboratorium coś zaczęło rozpaczliwie wrzeszczeć, lecz na pewno nie była to już istota ludzka.
W opuszczonych szpitalach, tajnych laboratoriach i zapomnianych piwnicach, naukowcy przeprowadzają nikczemne eksperymenty, które sprowadzą ludzkość na skraj otchłani. Tylko mała grupka badaczy jest w stanie odkryć prawdę i położyć kres tym szalonym knowaniom nim będzie za późno!
Ten dodatek do Posiadłości Szaleństwa to z jednej strony zupełnie nowa przygoda do pierwszej edycji tej gry, a z drugiej zupełnie nowy zestaw potworów, badaczy i kafelków do wykorzystania w drugiej edycji.