12 lipca 2019

This War of Mine: Gra planszowa – od przyszłego tygodnia znów w sprzedaży!

ThisWarOfMineGP_boxJuż w przyszłym tygodniu do sprzedaży powróci bestsellerowa This War of Mine: Gra planszowa. Wysyłkę do sklepów rozpoczynamy w poniedziałek 15 lipca. Tytuł możecie zamawiać już teraz w przedsprzedaży w sklepach z grami planszowymi i naszym sklepie internetowym.

W This War of Mine: Grze planszowej każda runda to nie tylko walka o przetrwanie i zarządzanie elementarnymi zasobami. To także trudne moralne wybory, których będziecie dokonywać na każdym kroku. Obrabujecie napotkaną rodzinę z ostatnich zapasów? A może zabierzecie im tylko część lub nawet wspomożecie swoimi? Każdy wybór ma swoje konsekwencje, które mogą pojawić się w najmniej oczekiwanym momencie.ThisWarOfMineGP_karty-postaci

Wojna nadchodzi, ale nie jesteś na nią gotowy. Czy zdołasz przetrwać w trudnych warunkach oblężonego miasta? Jak potoczą się losy Twoje i Twoich towarzyszy? Dacie się ponieść instynktom czy zachowacie człowieczeństwo? This War of Mine: Gra planszowa przyniesie jedne z najtrudniejszych dylematów w Twoim życiu – w drugiej połowie roku sprawdzisz, co naprawdę oznacza słowo „przetrwać”.