12 czerwca 2013

Testerzy poszukiwani

logo_galakty_www

W związku z zaawansowanym postępem prac nad grami polskich autorów, które jeszcze w tym roku planujemy wydać, rozpoczynamy nabór na zewnętrznych testerów.

Jeśli lubisz testować nowe gry, umiesz spojrzeć krytycznie na projekt i podzielić się konstruktywnymi uwagami to wspaniale, gdyż szukamy właśnie kogoś takiego!

Jeśli chcesz dołączyć do naszej grupy testowej, wyślij proszę swoje zgłoszenie na adres testerzy@galakta.pl uwzględniając w nim następujące informacje:

  • swój wiek,
  • skąd jesteście,
  • liczbę osób, z którymi możesz potencjalnie testować nasze gry,
  • pięć swoich ulubionych gier,
  • jakie kategorie/tematy w grach lubisz najbardziej.

Od testerów wymagać będziemy przeprowadzenia rozgrywek testowych na zapewnionym przez nas prototypie, zaraportowanie ich wyników na specjalnie przeznaczonym do tego arkuszu oraz zarejestrowanie się na naszym forum, na którym udostępnimy specjalną sekcję poświęconą naszym autorskim projektom, gdzie będziemy dyskutować na różne tematy związane z grą.

Jeśli natomiast jesteście z Krakowa i chcecie wziąć udział w testach naszych gier to w każdy czwartek zapraszamy do naszego sklepu firmowego Galakta Hobby Center mieszczącego się przy ulicy Łagiewnickiej 39, gdzie co tydzień od godziny 17:00 do około godziny 20:00 (a często nawet znacznie dłużej) odbywają się rozgrywki testowe.

Wydawnictwo zastrzega sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami, które dołączą do grona naszych testerów i wezmą udział w ostatecznych pracach nad grami.