17 października 2019

Targi SPIEL w Essen oraz Targi Książki w Krakowie już za tydzień

essen_2019_fbJuż za tydzień odbędą się targi Spiel Game Fair 2019 w Essen (Niemcy). Jak co roku, będziemy tam prezentować swoje gry.

Największe targi gier planszowych w Europie rozpoczynają się w czwartek 24 października i potrwają aż do niedzieli 27 października. Więcej informacji o samych targach znajdziecie tutaj.

Na stoisku naszego wydawnictwa będziecie mogli wejść w prawdziwie postapokaliptyczny świat za sprawą This War of Mine: Gry Planszowej oraz Waste Knights: Second Edition.  Jeśli więc wybieracie się do Essen, nie zapomnijcie nas odwiedzić! Szukajcie naszego stoiska 2B-136.

Jeśli porwały Was historie walki o przetrwanie z This War of Mine: Gra Planszowa, będziecie mieli okazję poznać ich znacznie więcej. Na targach dostępna będzie przedpremierowa angielska wersja rozszerzenia Czas oblężenia, którego polskie wydanie zaplanowane jest na pierwszy kwartał 2020 roku.

TWOM Czas oblężenia 3D Czas oblężenia to drugie rozszerzenie do gry This War Of Mine: Gra Planszowa – bogatego w fabułę tytułu opowiadającego o przetrwaniu w rozdartym wojną mieście. To rozszerzenie wprowadza mnóstwo nowych elementów dla każdej grupy graczy gotowych doświadczyć otwartej wojny opanowującej Pogoren. Wybierzcie swoją strategię i dokonajcie dramatycznych wyborów, które wpłyną na przyszłość miasta; poznajcie nowe reguły i stawcie czoła najróżniejszym wyzwaniom, kiedy Wasza grupa dostanie się w krzyżowy ogień bojowników Vyseni i żołnierzy Grazni.

Na naszym stoisku będziecie także mogli zagrać w jedną z przygód obecnego prototypu Waste Knights: Second Edition – gry ufundowanej na Kickstarterze w marcu tego roku.

box3D_800x800 Waste Knights: Second Edition to postapokaliptyczna gra przygodowa dla 1-4 graczy osadzona w dystopijnej przyszłości i inspirowana kultowymi filmami oraz książkami post-apo. Dekady temu eksperymenty potężnej korporacji doprowadziły do ruiny kontynent australijski zaludniając go zmutowanymi bestiami, ofiarami nieudanych eksperymentów biotechnologicznych oraz pozbawionymi kontroli cybernetycznymi monstrami.Jest tytułem, w którym największą rolę odgrywa przygoda oraz indywidualne historie każdego z rycerzy przeżywane na pustkowiach Australii.

Wybieracie się do Essen na targi SPIEL 2019? Koniecznie wpadnijcie się z nami przywitać!

Międzynarodowe Targi Książki 2019 w Krakowie

targi_ksiazki_300x300

W ten sam weekend odbędzie się już 23. edycja Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie. Nasze wydawnictwo jest obecne na tej imprezie od ponad 10 lat i oczywiście w tym roku też nas nie zabraknie!

Specjalnie dla odwiedzających przygotowaliśmy wiele ciekawych ofert. Szukajcie nas pod numerem A51!

Do zobaczenia!