24 października 2019

Targi SPIEL w Essen oraz Targi Książki w Krakowie już dzisiaj

Już dzisiaj rozpoczynają się jedne z największych międzynarodowych targów gier planszowych w Europie – Spiele Game Fair w Essen 2019, a lokalnie gratka dla fanów książek i gier planszowych – Międzynarodowe Targi Książki 2019 w Krakowie.

Targi SPIEL 2019 w Essen

Nasz zespół czeka już na Was w Essen, na największych targach gier planszowych w Europie. Znajdziecie nas na stoisku 2-B136.

Mapa Targów Essen 2019

Przygotowaliśmy dla Was strefę Waste Knights: Second Edition, gdzie będziecie się mogli zmierzyć z niebezpieczeństwami gorących pustkowi postapokaliptycznej Australii. Gra w języku angielskim trafi do wspierających w lutym 2020. Zapraszamy do przetestowania zaawansowanego prototypu przez całe targi i zrobienie sobie pamiątkowego zdjęcia jako rycerz pustkowi przy naszej foto-ściance.

Damy Wam zasmakować także wojennych trudów w części stoiska poświęconej This War of Mine: Gra planszowa – Czas oblężenia. Koniec siedzenia w domu – czas ruszyć po zapasy! Nowy dodatek wprowadza wiele nowych niebezpieczeństw, które czyhają na Was w mieście Pogoren. W czasie wojny nie każdy jest żołnierzem. Rozszerzenie będzie możliwe do nabycia w języku angielskim w ramach prapremiery.

Mamy jeszcze jedną niespodziankę. Jednak żeby się przekonać co to takiego, musicie sami odwiedzić nas na stoisku. Do zobaczenia!

Targi książki 2019

Jak co roku nie zabraknie nas także na Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie. Tutaj także czekamy nas Was przez cztery dni, od czwartku do niedzieli. Przygotowaliśmy dla Was wiele ciekawych tytułów w cenach targowych, a nasi pracownicy chętnie doradzą przy czym będziecie się najlepiej bawić. Start już dziś od 10:00! Szukajcie nas na stoisku A51 w hali Dunaj.