7 października 2019

Talisman: Magia i Miecz – wielki powrót serii!

Talisman_3d

Oto wiadomość, na którą czeka wielu fanów przygód w świecie fantasy! Z przyjemnością informujemy, że Talisman: Magia i Miecz powróci na sklepowe półki już w połowie listopada tego roku. Pierwsze cztery rozszerzenia: Żniwiarz, Podziemia, Góry oraz Królowa lodu pojawią się w sprzedaży tydzień później.

Przedsprzedaż na wspomniane tytuły została już uruchomiona w naszym sklepie internetowym, a wkrótce pojawi się także w innych sklepach z grami planszowymi.

Korzystając z okazji chcielibyśmy także przypomnieć, że przygotowywany przez nas dodruk jest zgodny z wersją gry wydawanej wcześniej przez na nasze wydawnictwo na licencji Fantasy Flight Games i nie różni się od niej pod względem zawartości.

Talisman_podziemia_3d Talisman_gory_3d
Talisman_zniwiarz_3d Talisman_krolowa_lodu_3d

O grze Talisman: Magia i Miecz

Talisman: Magia i Miecz to bestsellerowa gra fantasy, w której gracze odwiedzają krainę smoków i magii. W tej pełnej przygód grze uczestnicy wyruszają na niebezpieczną wyprawę po największy skarb, legendarną Koronę Władzy. Wcielają się w wojownika, kapłana, czarnoksiężnika lub jednego z pozostałych bohaterów władających magią lub mieczem. Na swej drodze spotykają wiele różnorodnych istot i potworów, uczą się nowych czarów oraz odwiedzają wiele legendarnych miejsc.

Talisman: Magia i Miecz od ponad 35 lat wciąga graczy w wir wspaniałej przygody, pozwalając im na przeżycie wielu emocjonujących wydarzeń.