31 stycznia 2019

Talisman: Magia i Miecz – Przygoda nigdy się nie kończy!

Wydawnictwo Galakta z przyjemnością informuje o nawiązaniu bezpośredniej współpracy z firmą Games Workshop, dzięki której możemy przekazać doskonałą wiadomość dla wszystkich miłośników gry Talisman 4. edycja  jeszcze w tym roku na sklepowe półki powróci polskie wydanie tej legendarnej gry fantasy!

Dzięki podpisaniu umowy licencyjnej, Galakta uzyskała prawa do wydawania gry w polskiej wersji językowej. Umowa dotyczy zarówno gry podstawowej jak i rozszerzeń.

tlo_na-stronę

Talisman to bestsellerowa gra fantasy, w której gracze odwiedzają krainę smoków i magii. W tej pełnej przygód grze uczestnicy wyruszają na niebezpieczną wyprawę po największy skarb, legendarną Koronę Władzy. Wcielają się w wojownika, kapłana, czarnoksiężnika lub jednego z pozostałych bohaterów władających magią lub mieczem. Na swej drodze spotykają wiele różnorodnych istot i potworów, uczą się nowych czarów oraz odwiedzają wiele legendarnych miejsc.

Talisman od ponad 35 lat wciąga graczy w wir wspaniałej przygody, pozwalając im na przeżycie wielu emocjonujących wydarzeń.

Nasza przygoda z grą Talisman trwa już od 2008 roku. To niezwykła gra, z którą mocno się zżyliśmy, dlatego bardzo się cieszymy, że możemy kontynuować wyprawę po Koronę Władzy!