10 marca 2020

Talisman: Legendarne opowieści – rusza przedsprzedaż

talisman_box3d

 

Z końcem marca odbędzie się premiera samodzielnej gry ze świata Talisman. Gra Talisman: Legendarne Opowieści jest przeznaczona do rodzinnej rozgrywki w której dobrze będą bawić się zarówno młodsi gracze jak i dorośli.

Rozpoczynamy przedsprzedaż tej gry i mamy naprawdę wyjątkowe dodatkowe atrakcje:

Talisman_Legendarne_opowiesci_druid2

Do każdej gry zakupionej w przedsprzedaży dołączamy dodatkową postać Druida wraz a arkuszem żetonów.

ORAZ

Talisman_promo-1 Talisman_promo-2 2 karty promocyjne do wykorzystania w grze Talisman: Magia i Miecz – „Instruktor” oraz „Sobowtór”. To oferta przeznaczona dla prawdziwych fanów serii Talisman dzięki, której będą mogli uzupełnić swoją kolekcję. Uwaga! Karty te nie będą dostępne w sprzedaży.

 

O samej grze:

Kooperacyjna gra autorstwa Michaela Palma i Lukasa Zacha dla 1-6 poszukiwaczy.

Pięć legendarnych Talizmanów zniknęło! Złe siły poszukują ich, aby sięgnąć po Koronę Władzy, magiczny artefakt o niewyobrażalnej mocy. Wcielacie się w dzielnych Poszukiwaczy, którzy sprzymierzyli się i wyruszają na wyprawę mającą na celu odzyskanie wszystkich pięciu Talizmanów. Tym samym pragną powstrzymać złe moce przed przejęciem władzy nad światem.

To zadanie nie będzie łatwe, ponieważ odnalezienie każdego Talizmanu samo w sobie stanowi iście heroiczną przygodę. Jeśli tylko będziecie współpracować, mądrze korzystać ze swoich zdolności i pomagać sobie nawzajem w każdej możliwej sytuacji, z pewnością odniesiecie sukces…

Jednak uważajcie, abyście nie zamienili się w ropuchy!

Wyjątkowa przedsprzedaż ruszyła już w naszym sklepiku dlatego zapraszamy na zakupy. Równie gorąco zapraszamy do sklepów z nami współpracującymi. Uwaga, oferta aktualna do wyczerpania zapasów gry lub dodatkowych elementów promocyjnych!