25 marca 2020

Talisman: Legendarne opowieści – premiera

talisman_box3d

Korona władzy nie może dłużej czekać, czas wyruszać! Zbierzmy więc drużynę nawet sześciu graczy i wyruszajmy na epicką przygodę w świecie Talisman: Magia i Miecz. Gra Talisman: Legendarne opowieści której premierę dziś ogłaszamy przeznaczona jest nawet dla ośmiolatków.

Gracze muszą współpracować jako drużyna Poszukiwaczy, aby odnaleźć pięć legendarnych Talizmanów, które zostały zagubione. W każdej przygodzie drużyna będzie starać się odzyskać jeden z zagubionych Talizmanów. Przygody opisano na pięciu różnych zwojach Przygód i należy je rozegrać w określonej kolejności. Możecie powtarzać przygody, jak również rozegrać 1 lub więcej przygód podczas jednego spotkania. W ramach tej opowieści odbędziecie podróż po cudownej krainie i przeżyjecie emocjonujące przygody, podczas których czekają Was znaczące decyzje oraz obrona przed okrutnymi Wrogami.

talisman_rozklad_tylpudla

Jako drużyna Poszukiwaczy odniesiecie sukces w poszczególnych przygodach, kiedy wypełnicie ostatnie zadanie i odzyskacie Talizman. Bądźcie jednak ostrożni – macie ograniczoną ilość czasu! Na każdym zwoju Przygody pojawia się tor Czasu o ograniczonej długości, po którym stopniowo przesuwa się licznik Czasu. Kiedy licznik Czasu dotrze do półksiężyca na końcu toru Czasu, zapadnie noc i złe siły staną się zbyt potężne dla Waszej drużyny. Jeśli to tego momentu nie uda wam się zdobyć Talizmanu, Wasza drużyna przegra.

Gra jest dostępna w najlepszych sklepach z grami planszowymi i w naszym sklepiku.