20 stycznia 2022

Talisman: Harry Potter i Talisman: Kingdom Hearts – Zapowiedź

post_talisman_announcment_1

Jesteśmy zmuszeni poinformować, że Talisman: Star Wars niestety nie zostanie wydany nakładem naszego wydawnictwa. Jest to niemożliwe ze względów na ograniczenia licencyjne, na które niestety nie mamy żadnego wpływu. Poza wersją niemiecką, żadne inne wersje językowe nie zostaną wyprodukowane. Jeśli zmieni się coś w tym względzie oczywiście natychmiast Was o tym poinformujemy.

Dla wszystkich fanów, zwłaszcza serii Talisman, mamy też i dobre wieści..  już teraz z przyjemnością zapowiadamy wydanie dwóch innych tytułów w świecie Talismana, będą to Talisman: Harry Potter oraz Talisman: Kingdom Hearts.

Talisman: Kingdom Hearts

talisman_kingdom_hearts_box_3d_mockupWyrusz w pełną niespodzianek podróż wraz z postaciami Disneya, znanymi z gry Kingdom Hearts, w tej nowej edycji gry Talisman!

Ciemność zaatakowała liczne Światy i to w rękach najodważniejszych serc leży ostatnia szansa na ocalenie wspólnej harmonii. Wciel się w rolę Sory, Kairi, Riku, Króla Mickey’ego, Donalda, Goofy’ego lub innego bohatera i odwiedź miejsca znane ze świata Kingdom Hearts, aby odnaleźć potężne Kluczostrza.

Dzięki pozyskanym po drodze Sprzymierzeńcom, Zaklęciom i magicznym Broniom najwytrwalsi śmiałkowie dotrą do źródła niebezpieczeństwa. Stań twarzą w twarz z Ansemem, Strażnikiem Ciemności, i zapieczętuj Drzwi do Ciemności, aby uratować światy zagrożone atakiem Bezsercnych!

Talisman: Harry Potter

talisman_harry_potter_box_3d_mockupPrzeżyj niesamowitą przygodę i odkryj moc przyjaźni, lojalności i prawdziwej magii w tej nowej edycji gry Talisman!

W grze Talisman: Harry Potter™️ Lord Voldemort™️ oczekuje od wiernych mu najpotężniejszych czarownic i czarodziejów dowodów na ich całkowite posłuszeństwo! Wcielcie się w role odważnych członków Zakonu Feniksa™️ lub bezwzględnych Śmierciożerców™️ i postarajcie się jako pierwsi dotrzeć do Mrocznego Pana!

Niezachwiana lojalność poprowadzi znane postaci ze świata czarodziejów aż do Wielkiej Sali Hogwartu™️, gdzie dzięki pozyskanym po drodze Sprzymierzeńcom, Przedmiotom i Zaklęciom staną twarzą w twarz z Tym, Którego Imienia Nie Wolno Wypowiadać. Podaruj mu jedno z Insygniów Śmierci, aby wzmocnić jego potęgę… lub użyj go, aby raz na zawsze pokonać Mrocznego Pana!

Powstrzymaj Mrocznego Pana jako członek Zakonu Feniksa lub stań u jego boku jako lojalny Śmierciożerca