11 lutego 2016

Szara Przystań – premiera

szara_przystan

Podnieść kotwicę!

Od dzisiaj wysyłamy do sklepów rozszerzenie Szara Przystań do gry Władca Pierścieni: Gra karciana! Nowy dodatek wprowadza zupełnie nową mechanikę gry, która umożliwi graczom rozwinięcie żagli i odkrywanie niezbadanych mórz okalających Śródziemie. Gdy, wśród sztormów i łupieżczych band korsarzy, bohaterowie dotrą na stały ląd, czeka ich eksploracja zapomnianych wysp i odkrywanie mrocznych tajemnic Númenoru. Szara przystań rzuca śmiałków w wir przygody, gdzie zagrożenie w postaci nowych przeciwników: Korsarzy, Nieumarłych i Łupieżców czai się za każdym rogiem.

Bohaterowie (w Szarej Przystani dołączą do nich dwie zupełnie nowe postaci) nie staną jednak samotnie w obliczu szalejącego żywiołu. Wielu nowych sprzymierzeńców pragnie dołączyć do wyprawy. Zarówno sprzymierzeńcy, jak i wydarzenia, dodatki i karty statków tworzą marynistyczną bazę, na której zbudowany będzie nowy cykl zestawów przygodowych.

Wiatr w żagle!

Ścigacz Snów czeka na Was w Szarej przystani, bohaterowie. Czy odważycie się rozwikłać kolejną zagadkę daleko na niezbadanych wyspach Śródziemia?