14 stycznia 2021

Sword & Sorcery: Nieśmiertelne dusze i Tajemny portal – rusza przedsprzedaż

clean_800x800_fb_sword_n_sorcery_tajemny_portal

Tajemny portal otworzy się dla śmiałków chętnych powalczyć o to co mają najcenniejsze- swoje nieśmiertelne dusze. Najnowszy dodatek do Sword & Sorcery: Nieśmiertelne dusze będzie miał premierę 21.01.2021r.

W ramach zachęty do każdego egzemplarza przedpremierowego dajemy w gratisie talię 15 specjalnych oręża. Broń i zbroje inspirowane są ikonami wielkiego ekranu. Zbrojownia Hollywood powinna przydać się każdemu śmiałkowi chętnemu na nowe przygody!

www_artykul_ilustr_1_1200x400_hollywood_cards

Nowe przygody, nowi przeciwnicy

Po przekroczeniu Tajemnego portalu śmiałkowie znajdą nowych przeciwników w postaci demonów i magów którzy będą czyhać na życie naszych bohaterów. Dodatek wprowadza nowe kafelki mapy, a także karty skarbów, potworów, wydarzeń i Emporium, jak również cztery nowe zadania, znacznie dłuższe od tych, które znajdują się w zestawie podstawowym. Tym samym poziom epickich wyzwań, stojących przed bohaterami, znacząco wzrasta. Bohaterowie mogą kontynuować swoje dotychczasowe zmagania lub rozpocząć zupełnie nową kampanię od Aktu I (poziom 2-4) i zająć się gromadzeniem skarbów oraz punktów duszy z myślą o Akcie II. Dzięki temu nowemu zestawowi każde zadanie można rozegrać jako samodzielną przygodę i połączyć z nowymi zestawami bohaterów: Ryld, Morrigan, Onamorem i Victorią, zaprojektowanymi z myślą o walce przeciwko złym siłom.

Kontynuujcie epicką kampanię, którą zaczęliście w grze Sword & Sorcery® — Nieśmiertelne dusze dzięki niebezpiecznym zadaniom z tego rozszerzenia. Wprowadza ono nowych, przerażających wrogów, którzy oddziałują na siebie wzajemnie i stanowią jeszcze większe zagrożenie dla każdego bohatera, który śmie stanąć im na drodze!

A co z początkiem przygody?

Razem z rozszerzeniem Tajemny portal do sklepów trafi również podstawowa wersja Sword & Sorcery: Nieśmiertelne dusze.

s&s-3d

Sword & Sorcery to  kooperacyjna  gra  planszowa  dla  1  do  5  graczy,  osadzona  w  magicznym  świecie  fantasy.  Bohaterowie  o  unikatowych  mocach zostali wyrwani z objęć śmierci, aby jeszcze raz przeciwstawić się  siłom zła, kontrolowanym przez grę, ocalić królestwo od zagłady i uwolnić  swoje dusze od wiążącego je zaklęcia. Bohaterowie przyzwani zostali jako nieśmiertelne dusze, znacznie jednak  osłabione  wskrzeszeniem,  lecz  rosnące  w  siłę  z  każdym  wykonanym  zadaniem  fabularnym.  Zdobywając  punkty  duszy,  bohaterowie  mogą  wzmacniać swoje dusze, przywracając je do dawnej świetności i wyposażając  się w nowe zdolności, magiczny i duchowy oręż oraz potężne artefakty.

 

s&s_layout

Do każdego egzemplarza Sword & Sorcery: Nieśmiertelne dusze zakupionego w przedsprzedaży zarówno w naszym sklepie internetowym, jak również w sklepach z nami współpracującymi dołączamy zostanie dołączony Tristan. Dotychczas postać Tristana była oferowana w sprzedaży wyłącznie w wersji angielskiej w ramach kampanii wspierania społecznościowego na platformie Kickstarter w cenie 10,00$. W przypadku przedsprzedaży wersji polskiej postać ta jest oferowana gratis!

tristan2

Gry dostępna będzie w najlepszych sklepach z grami planszowymi oraz naszym galaktycznym sklepiku.